kesto Posted April 14 Author Posted April 14 14 godzin temu, Andrzej68IX napisał: Jaki to silikon? M jak modelarski B jak budowlany Ł jak łazienkowy To żywica epoksydowa z mikrobalonem.
Andrzej68IX Posted April 14 Posted April 14 4 godziny temu, kesto napisał: To żywica epoksydowa z mikrobalonem. Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze zapytam o to jaka to żywica i ile tego mikrobalonu się dodaje (czy tyle ile wchłonie rozmieszana żywica - zakładam że dwuskładnikowa) Pozdrawiam
kesto Posted April 14 Author Posted April 14 żywica Lg285, a mikrobalonu tyle, aby uzyskać odpowiednią konsystencję. U mnie chodziło o to, by nie spływała po pionowych powierzchniach.
Popular Post kesto Posted April 15 Author Popular Post Posted April 15 W międzyczasie, wykorzystując dobrodziejstwo posiadania drukarki 3D, wydrukowałem foremki do laminowania wylotów powietrza chłodzącego silnik. 7 1
Popular Post kesto Posted April 17 Author Popular Post Posted April 17 Trochę nitów i farba podkładowa. 15 2
paweln7 Posted May 5 Posted May 5 Witam Przesączasz tkaninę na podkładce i przenosisz na kadłub czy od razu na kadłubie ?
Recommended Posts