Skocz do zawartości

ELAPOR czy EPP


Marcin83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.11.2023 o 22:52, Jerzy Markiton napisał:

 

Marcin 83 - Latasz (?) modelem o wiele bardziej wymagającym ! Czyli - potrafisz ?? Jeżeli potrafisz - za czorta nie potrafię zrozumieć - dlaczego chcesz się cofać w rozwoju ????? Bo co - na lotnisku, na którym latasz królują  "piankowce" ?? Chcesz nie wyróżniać się z "tłumu" ?????  Jeżeli tak - to niech "tłum" bierze przykład z Ciebie, a nie - odwrotnie !

 

 

Jurku, co rozumies, przez cofanie sie w rozwoju?😅 Wiem ze majac Cobre moge dalej w jakies laminaty, lub węglowe pójść. Na lotnisku gdzie latam raczej nie ma nikogo kto ma pianki, bardziej helikoptery. Pewnie ze chciałbym jakiegoś laminata z prawdziwego zdarzenia ale jeszcze nie. Jak dla mnie Cobra jest za szybka pieronica i następny to może jakiś powolniak termiczny. 

Ale podobają mi się wasze rozkminy  mam nadzieję za nam tematu nie zamkną😅

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cobra Ci za szybka - to spróbuj Kobuza ? Z Arthobby oczywiście. Jeśli akrobacja Cię nie kręci - to Agile !!!!! Nic lepszego w tej klasie modeli na świecie nie znajdziesz ! Powolne toto, ślicznie kręci w przyziemnych korzeniach  termiki. Ale, jak na tę masę - zadziwiająco (?) dobrze idzie pod wiatr. Warto pomyśleć (przemyśleć ?) balast na przyszłość.  Zwłaszcza cenne u Was, na północy, tam w większości wieje ? Genialny model, zwłaszcza, że za 1000 zł !

Osobiście - orałbym niebo Cobrą ! Aż będzie posłuszna, jak baranek ! Potem można pomyśleć o czymś ambitniejszym... 

Jeżeli Cobra jest jeszcze cała, próbowałbym przełamać stres.....

Jeżeli nie rozbiłeś Cobry, to mimo stresu związanego  z lataniem  nią - nie rozumiem Twojego zwrotu w kierunku pianek !!  Trening czyni mistrza (tania podpucha ?) !  Stres trzeba pokonać a pieniądze schować na cos ambitniejszego - gdy przyjdzie na to czas.

Pozdrawiam - Jurek

 

Edytowane przez Jerzy Markiton
redakcja tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jerzy Markiton napisał:

Widziałem go w którymś z niemieckich sklepów. Cena... odstająca od naszych przyzwyczajeń. Po włożeniu do koszyka okazało się, ze brak na magazynie. Zostawiłem adres do powiadomienia jak uzupełnią magazyn, ale od pół roku - cisza.

Ale gdyby ktoś namierzył to w jakimś europejskim sklepie - będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam - Jurek

 

W każdym bądź razie śledzę co pewien czas europejskie sklepy w sieci, wszak też chętnie dokupiłbym, bowiem ten co mam powoli się kończy, jak coś dam znać.
 

58 minut temu, RobRoy napisał:

Cena faktycznie ....  królewska:

Pytanie jeszcze czy przyjdzie z UK.

 

Cena kosmos to fakt, ja kupowałem ciut taniej, wierz mi  Foam Tac ... UHU bije na łeb na szyje.
Dla jednej sztuki nieopłacalne, do tego koszty przesyłki.
Hmm zakup z UK tudzież US no nie wiem. Jeszcze mam traumę zagraniczną, po zakupie w Horizonhobby wrrr 🤐
 

 

15 godzin temu, e-mir napisał:

A może któryś z kolegów stosował ten klej i może wystawić mu opinię?

DM-AD34_fthumb.jpg

To może być niezła alternatywa, jest dostępny w naszych sklepach,

Jest jeszcze jeden z tej firmy i wydaj mi się że może być całkiem niezły.
Prawdopodobnie zrobię zakup aby obadać co są warte.
image.png.07421ffb748ef32449270b764ae5a007.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jerzy Markiton napisał:

Jeżeli Cobra Ci za szybka - to spróbuj Kobuza ? Z Arthobby oczywiście. Jeśli akrobacja Cię nie kręci - to Agile !!!!! Nic lepszego w tej klasie modeli na świecie nie znajdziesz ! Powolne toto, ślicznie kręci w przyziemnych korzeniach  termiki. Ale, jak na tę masę - zadziwiająco (?) dobrze idzie pod wiatr. Warto pomyśleć (przemyśleć ?) balast na przyszłość.  Zwłaszcza cenne u Was, na północy, tam w większości wieje ? Genialny model, zwłaszcza, że za 1000 zł !

Osobiście - orałbym niebo Cobrą ! Aż będzie posłuszna, jak baranek ! Potem można pomyśleć o czymś ambitniejszym... 

Jeżeli Cobra jest jeszcze cała, próbowałbym przełamać stres.....

Jeżeli nie rozbiłeś Cobry, to mimo stresu związanego  z lataniem  nią - nie rozumiem Twojego zwrotu w kierunku pianek !!  Trening czyni mistrza (tania podpucha ?) !  Stres trzeba pokonać a pieniądze schować na cos ambitniejszego - gdy przyjdzie na to czas.

Pozdrawiam - Jurek

 

No faktycznie stres robi swoje. Pożyjemy zobaczymy Jurek. Ale muszę przyznać że mnie zaciekawiłeś opcjami. 

5 godzin temu, sbogdan1 napisał:

 

W każdym bądź razie śledzę co pewien czas europejskie sklepy w sieci, wszak też chętnie dokupiłbym, bowiem ten co mam powoli się kończy, jak coś dam znać.
 

 

Cena kosmos to fakt, ja kupowałem ciut taniej, wierz mi  Foam Tac ... UHU bije na łeb na szyje.
Dla jednej sztuki nieopłacalne, do tego koszty przesyłki.
Hmm zakup z UK tudzież US no nie wiem. Jeszcze mam traumę zagraniczną, po zakupie w Horizonhobby wrrr 🤐
 

 

To może być niezła alternatywa, jest dostępny w naszych sklepach,

Jest jeszcze jeden z tej firmy i wydaj mi się że może być całkiem niezły.
Prawdopodobnie zrobię zakup aby obadać co są warte.
image.png.07421ffb748ef32449270b764ae5a007.png

Panowie a jak sprawdzą się zwykły polimer firmy dragon do styropianu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.