Skocz do zawartości

Zapytanie czy ktoś już to kupował !!!


Mikołaj 1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa. Takie ogniwo nie moze mieć tak dużej pojemności.

Jeszcze tylko dodam, że ani ogniwa, ani złożone z nich baterie, nie przepuszczają prądu (jak napisane powyżej). One go oddają (zmagazynowany w nich podczas ładowania), tym więcej im większa jest ich pojemność (wyrażana mAh lub Ah).

Radziłbym unikać wszelkich takich "okazji" w których ogniwa lub baterie mają nienaturalnie dużą pojemność. Tu jest 9900 mAh, a spotykałem już nawet 23000 mAh na jedno ogniwo  18650 i więcej.  Papier jest cierpliwy i wszystko przyjmie. Jeśli takie ogniwo ma więcej niż 1500 mAh, radzę już uważać,  Radzę kupować takie rzeczu markowych producentów, powszechnie znanych. I pamiętać należy, że takie niemarkowe ogniwa mają dużo mniejsze, rzeczywiste pojemnoći od tych markowych. Zazwyczaj od 900 do ok. 100 mAh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, young napisał:

Zależy do czego bo nie piszesz .

 

Nie widzę jaki prąd może przepuścić , ale bez okularów mogłem przeoczyć o to jest dla.mnie najwazniesze .

 

Myślę o zastosowaniu do łódek w klasie "Mono 1".

1 godzinę temu, bubu2 napisał:

Lipa. Takie ogniwo nie moze mieć tak dużej pojemności.

Jeszcze tylko dodam, że ani ogniwa, ani złożone z nich baterie, nie przepuszczają prądu (jak napisane powyżej). One go oddają (zmagazynowany w nich podczas ładowania), tym więcej im większa jest ich pojemność (wyrażana mAh lub Ah).

Radziłbym unikać wszelkich takich "okazji" w których ogniwa lub baterie mają nienaturalnie dużą pojemność. Tu jest 9900 mAh, a spotykałem już nawet 23000 mAh na jedno ogniwo  18650 i więcej.  Papier jest cierpliwy i wszystko przyjmie. Jeśli takie ogniwo ma więcej niż 1500 mAh, radzę już uważać,  Radzę kupować takie rzeczu markowych producentów, powszechnie znanych. I pamiętać należy, że takie niemarkowe ogniwa mają dużo mniejsze, rzeczywiste pojemnoći od tych markowych. Zazwyczaj od 900 do ok. 100 mAh.

właśnie dlatego dałem zapytanie bo ta pojemność to z kosmosu wzięta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję na alledrogo z demontażu i jestem bardzo zadowolony. Pracują u mnie po zapakietowaniu  w odkurzaczach i nie ma żadnych problemów. Trzeba tylko długo szukać i poczytać . Te o małej wydajności prądowej to tylko do latarek i świecidełek :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Liionach bylo wiele razy. Do naszych modelarskich zastosowan tylko VTC4, VTC5 lub Samsung 40T lub Molicell 42 lub 45. Super tanio nie jest - ale to sprawdzone ogniwa o wydajnosci pradowej ktora przy odpowiednim spasowaniu podola naszym silnikom. 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2024 o 13:56, Mikołaj 1977 napisał:

Zapytanie czy ktoś już to kupował !!! i czy są warte zachodu czy od razu sobie odpuścić !

 

Nowa bateria 18650 3.7V 9900 MAH, akumulator litowo-jonowy to nowa wysokiej jakości gorąca latarka LED - AliExpress

 

Mogę Ci takie zaoferować w innym kolorze o pojemnościach:

 

17000mAh

24000mAh

 

i najdroższe 1000000000000mAh w jednym ogniwie.

 

Nie udzielam gwarancji, nie wystawiam fv, brak rękojmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, a74BACK napisał:

 

Mogę Ci takie zaoferować w innym kolorze o pojemnościach:

 

17000mAh

24000mAh

 

i najdroższe 1000000000000mAh w jednym ogniwie.

 

Nie udzielam gwarancji, nie wystawiam fv, brak rękojmi.

😁😁 ale pier-lisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiecie, że u Chińczyków literka "m" oznacza mikro a nie mili? ;) 

 

Swoją drogą niedawno potrzebowałem kupić ogniwa w rozmiarze 16340 znane bardziej jako CR123A. Jako, że przeważnie w tym rozmiarze są tylko baterie albo akumulatory kosztujące jakieś chore pieniądze to kupiłem chińskie Daweikala. Na ogniwie jest napisane 5800 mAh, a faktycznie mają około 650 mAh. Póki co jednak jestem zadowolony, bo te 650 mAh to taka dość typowa pojemność w tym rozmiarze. Nawet jakby wytrzymały tylko kilka ładowań to i tak bardziej się opłaci niż baterie w tym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.