Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak wejdziecie na wasze konto na UH to zauważcie że tam jest taka wiadomość dla was i pod nią jest podpisany Hobbycity Staff,jak sie to przetłumaczy to po prostu przepraszają i proszą o cierpliwość bo mieli w ty okresie strasznie dużo zamówień ale teraz ma to wszystko już sie ustabilizować i w ciągu 7 dni wszystko pozałatwiają :D więc koledzy musicie czekać cierpliwie :D

pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z moją przsyłką jest coś nie tak? Od 1 lutego mam w statusie: Posted i tu podany nr przewozowy chyba. Dziś kliknąłem w ten numer i wyszł coś takiego:

 

Item number:cp......, Origin: Hong Kong Destination: Poland Delivery status; arrived

 

Event date : 7 feb.

 

Znaczy, że paczka od 7 lutego jest w kraju? Że niby ją odebrałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle trzymają bez powiadomienia? Jak się przygotować do ewentualnej wieści od nich :lol2:

 

Celowo siedzę w domu aż do pory na listonosza. Regularnie sprawdzam skrzynkę bez rezultatu.

 

 

Warto do nich zadzownic i sie upewnic co sie z paczka dzieje, jednak ja bym byl cierpliwy. Ostatnio tez czekalem pare dni zanim przyslali powiadomienie z UC.

 

Tu sa telefony z jakich korzystalem (mam nadzieje ze to do UC - bo zapisane mam na kompie ale nie sa podpisane) - wszystkie z kierunkowym 022:

 

548 11 96 / 98 / 9

5481603

5481461 / 32 /

5481344

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . To całe zamieszanie jest przez Chiński Nowy Rok . Oni obchodzą go przez tydzień , a nie 1 dzień jak u nas . Popatrzcie ile zamówień dziennie muszą realizować , a to tylko mały sklepik . Ja mam jeszcze gorzej bo zamówienie złożyłem feralnego 17 stycznia , i miałem to nieszczęście , że zamówienie skasowano . Przez 2 tygodnie była wymiana korespondencji ze sklepem i dopiero rozmowa telefoniczna załatwiła sprawę . Po prostu sprzedaż internetowa przerosła możliwości sklepu. Spokojnie , paczki dojdą (chyba ?). Trzeba poczekać i zapomnieć powoli , że realizacja zamówienia z wysyłką zajmowała 5-6 dni . Mojej paczki z 17 stycznia nie mam do dzisiaj , ale spokojnie czekam i to zalecam innym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.