Skocz do zawartości

RESt 2,4m od Art Hobby


Patryk Sokol

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Patryk Sokol napisał:

 

Tutaj miałem Kavana i też mi się spalił, mimo zastosowanai odpowiedniego smigła...

 

cyt: ..."

Rozstawiłem wszystko, włączyłem silnik, model przejechał 2m, zaczął odrywać się od gleby, regler zadymił, zamilkł i tyle było oblotu.

 

Wracam do tematu jak wstawię nowy regler. "...

 

więc raczej regulator a nie silnik. A jeżeli silnik to pisałeś, że wstawiłeś do modelu na uwięzi ..."Na silnik wybrałem Dualsky ECO 2316 1250kV"...

 

 

Osobiście latałem modelem ESA na paru zawodach na silniku KAVAN C2830-1300 i mogę polecić. Może mniejsze silniki Kavana są gorsze albo mają problem z kontrolą jakości i jedne działają a drugie nie...

30 minut temu, Jacekecaj napisał:

Spróbuję odezwać się do sklepu w sprawie reklamacji, ale wątpię, abym coś wskórał 

 

Próbuj. Masz film na dowód. Ja reklamowałem w modelemax silnik Ray (teraz Kavan) i nie było problemów; fakt że w ogóle nie był używany bo nie dało się obrócić wału silnika. Trwało to długo bo chyba odesłali do producenta(?) ale warto było poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, samolocik napisał:

 

cyt: ..."

Rozstawiłem wszystko, włączyłem silnik, model przejechał 2m, zaczął odrywać się od gleby, regler zadymił, zamilkł i tyle było oblotu.

Silnik jednak, regler jednak jest OK.

 

Po prostu dym wyleciał przy reglu...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.