Skocz do zawartości

NOWY Albatros z dzielonym skrzydłem


Bartkosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję dzisiaj wziąć udział w próbach w locie, i tak jak moje umiejętności może nie są na najwyższym poziomie to model jest rewelacyjny! Znajdujesz losowego bombla na 4m, na którym nigdy w życiu żadnym innym modelem się nie zaczepisz, to albatros się złapie i na spokojnie można kręcić. Jak już będziesz przeciągał to masz jakieś 2 dni robocze na reakcję, a nawet jak preciągniesz to nic wielkiego się nie dzieje.

 

Model bardzo zwinny i czuły na stery, porównałbym tutaj do wyczynowych szybowców pokroju ls4- o ruchach drążkami bardziej myślisz niż je robisz i potrzebne mi było sporo expo do ogarnięcia wysokości.

Jakość wykonania jak zwykle u Bartka, totalny top.

Wygląd? Mega, też jak zwykle.

 

Tak w skrócie: no kurde fajny ten albatrosik jest, polecam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstremalne stateczniki?

Ponieważ nie jesteśmy na szkoleniu z marketingu, tylko na forum eksperckim, zamieniam się w słuch. Co to są ekstremalne stateczniki :)

 

Lubię Cię Bartek i życzę sukcesu komercyjnego, sportowego, a przede wszystkim satysfakcji z własnej roboty, ale traktowanie mnie, jak pelikana działa na mnie, jak płachta na byka.

  • Lubię to 1
  • Haha 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstremalny

1. «skrajny, krańcowy»
2. «mający skrajne poglądy i metody działania»
3. «wyjątkowo trudny, niebezpieczny»
4. «o wielkości matematycznej: minimalny lub maksymalny»
Bartek napisał   " - Ekstremalne stateczniki o małej powierzchni a dużej skuteczności , odpowiada to punktowi 4.  Nie trzeba być ekspertem by to zrozumieć, a Pelikan to taki ptak ,który lata ,a nie powinien latać
  • Haha 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.