Skocz do zawartości

PW-5 Smyk 1:4 od ArtHobby


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Patryk Sokol napisał:

Oryginał miał nawet jakieś tam własności akrobacyjne, więc zależało mi żeby model też się do akrobacji nadawał.

Plemnik miał słabe. Dopiero jego dwusterowe wzmocnione rozwinięcie PW-6U jest dobry w te klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot dobry, model zaprojektowany z doświadczenia z poprzednich projektów.

 

Cóż więcej potrzeba ?

 

Czasu na radochę z latania.

 

Widać że w ostatnim czasie powstało w arthobby kilka nowych modeli . 

 

A cena też nie wygórowana więc tylko kupować i latać . Ja już coś tam zamówiłem :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pietrku napisał:

Plemnik miał słabe. Dopiero jego dwusterowe wzmocnione rozwiniecie PW-6U jest dobry w te klocki.

Nie no wiadomo, Swift to to nie jest :) 

No i ten ciążowy kadłub w tym nie pomaga

 

Ale chodzą plotki, że coś tam pokręcić tym się da. 

Więc stwierdziłem, ze jeśli oryginalem się da, to modelem zrobię tak, zeby było warto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pietrku napisał:

Zróbcie jeszcze w takim razie PW-6 model Panie, wielofunkcyjny obiekt westchnień ?. Bo ten już sporo potrafi.

A tak to ja nie mam :D 

 

Ja najwyżej mogę zaprojektować i szukać kogoś kto to będzie produkował :D 

 

Ale tak - jakby jakiś producent chciał projekt PW-6 to zapraszam :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jako że miałem okazje dokonać pierwszych lotów tym modelem, podpisuję się obiema rękami pod opinią Patryka.  Model jest bardzo łatwy i przewidywalny w pilotażu, a jednocześnie potrafi wykręcić kilka zgrabnych fikołków. Skrzydla, pomimo cienkiego profilu, są sztywne i nie uginają się podczas ewolucji. Mam nadzieje ze Firma upora się szybko z modyfikacjami kadłuba i wkrótce będzie można nabyć  gotowe zestawy.

Pozdrawiam

Tomek G.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2024 o 11:27, young napisał:

A cena też nie wygórowana więc tylko kupować i latać . Ja już coś tam zamówiłem :)))

Znaczy jaka, jeżeli mogę zapytać? I gdzie zamówione? Na stronie jeszcze nic nie ma, właśnie sprawdziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wiktoreksz napisał:

Znaczy jaka, jeżeli mogę zapytać? I gdzie zamówione? Na stronie jeszcze nic nie ma, właśnie sprawdziłem...

moze niezrecznie napisalem  mialem na mysli ceny modeli Arthobby ogolnie, a kupilem Resta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wiktoreksz napisał:

Znaczy jaka, jeżeli mogę zapytać? I gdzie zamówione? Na stronie jeszcze nic nie ma, właśnie sprawdziłem...

Niestety - jak pisałem PW-5 jeszcze poczeka trochę na seryjną produkcję.

 

Ale to ma swoje zalety - dzięki temu będzie pewność, że modele które polecą do modelarzy, będą solidne i przetestowane :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Patryk Sokol napisał:

Niestety - jak pisałem PW-5 jeszcze poczeka trochę na seryjną produkcję.

 

Ale to ma swoje zalety - dzięki temu będzie pewność, że modele które polecą do modelarzy, będą solidne i przetestowane :) 

 

 

Oczywiście rozumiem i chetnie poczekam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się na Smyka do producenta. Mam nadzieję, że to przyśpieszy produkcję; choć w sumie aż tak mi się nie śpieszy i wrzesień byłby idealny.

 

Gdyby jeszcze w ofercie ArtHobby znalazł się SZD-55 Promyk to byłbym szczęśliwy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.