Skocz do zawartości

O piłce było...


AndrzejC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znów jakiś mod nadgorliwy skasował  mój temat?

A były kłótnie? Ktoś kogoś obrażał?  Czytałem i nie widziałem.

Albo mamy wolność słowa przynajmniej  w tym dziale, albo nie!

Widzę tu totalną cenzurę!!

Przez kilka lat nie było mnie na tym forum, bo nie zgadzałem się z decyzjami tych, co mają możliwość naciskania "guziczków"

I chyba  pożegnam to forum na zawsze!

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest za duży pieniądz na różne to i owo, i tyle w temacie . (Nie związane bezpośrednio z piłką)

 

Na dziesięć minut przed meczem napisałem do syna że obstawiam 3:1 dla Austrii, szkoda że nie u bukmachera .;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RobRoy napisał:

Leśne dziadki nie umieją zrobić z nich drużyny.

Stare tybetańskie przysłowie mówi: "z gwna bata nie ukręcisz". 

Już pisałem dla czego długo nie wyjdziemy z grupy. Do puki w drużynie narodowej grają piłkarze zakontraktowani w klubach z innych krajów to tak będzie. Oni mają w umowach zapisane, że nie mogą w kadrze się przemęczać. Na początkach internetów była głośna sprawa jak jednemu platfusowi zajumali brykę a w niej była teczka z dokumentami. Skany pewnie jeszcze gdzieś do znalezienia. Nie sądzę żeby coś się zmieniło w umowach. Do tego jak taki gracz stanie na przeciwko zespołowi w którym większość jest z jego klubu to przeciwnik od razu zna jego słabe strony. A i też przeciwko "swoim" nie będzie agresywnie grać.

Drużyna narodowa powinna składać się z śmietanki najlepszych graczy z najlepszych klubów z najwyższych lig krajowych. Wybranych zawodników zamknąć razem i mają haratać w gałę aż się dotrą i będą jednym organizmem. 

To nie jest mój ulubiony sport, i nigdy nie był, ale zawsze miło popatrzeć jak nasi zawodnicy dowolnych dyscyplin mają sukcesy. A ten cyrk jest też za moje, Twoje, nasze pieniądze, ohydnie wielkie pieniądze, dla tego mam prawo krytykować. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2024 o 20:43, Shock napisał:

Była awariia i Admin musiał cofnąć forum o 3 dni.

Rafał...czy wiesz jaka to genialna sztuka udała sie Kubie ??? cofnął czas o 3 dni....Wielu by za takie cos zapłaciło majątek

13 godzin temu, Granacik napisał:

A ten cyrk jest też za moje, Twoje, nasze pieniądze, ohydnie wielkie pieniądze,

a co tam.......

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie grający w futbol amerykański, ludzie grający w piłkę nożną i tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się na piłce nożnej nie znam, ale tak sobię myślę, że gdybym był na ich miejscy, to w reprezentacji bym się nie eksploatował.

Taki Antek czy Zenek ma kontrakt z uznanym w świecie futbolu klubem, który mu płaci za mecz większe pieniądze niż PZPN za całe mistrzostwa, to gdzie będzie się wyrywać przed szereg i ryzykować kontuzję.

Zwłaszcza, że owy klub za siedzenie w gabinetach rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej nie wpłaca pensji.

Dawno pisałem, że zlikwidować PZPN, zostawić drużyny klubowe, które utrzymywać będą sponsorzy, a pieniądze przeznaczyć na siatkarzy, piłkę ręczną, sporty lotnicze z naciskiem na szybowce, LA czy żużel.

Zamiast wczorajszego meczu wolałem być na Antidotum AirShow Leszno 2024 i wiecie co? Miałem z tego większą frajnę, więcej emocji i mniej stresu, nawet pomimo tego, że z lotniska wygoniła nas burza.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jarek996 napisał:

Na ZADEN zuzel! Czy tego chcemy, czy nie (i pisze to byly FALUBAZ), to sport niszowy!!!

A dla czego nie? Mimo, że jestem fanem sportów motorowych to żużel jest raczej na końcu ale przynajmniej mamy czym się pochwalić. Ile razy mieliśmy mistrzostwo świata w piłce kopanej a ile żużlowych mistrzów świata indywidualnie i grupowo? Wniosek jest jeden. Po upadku komuny z piłką jest coraz gorzej.

Taka ciekawostka. Jak było euro 2012 tak się złożyło, że byłem w Kijowie na końcówce mistrzostw. Byłem na fanzonie na meczu finałowym. Co to była za fiesta po wszystkim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.