Skocz do zawartości

Uszkodzona antena Hitec Optima 9


Romann

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Amadi napisał:

Ja zawsze gdy jest uszkodzona antenka wymieniam. Nawet jeśli da się naprawić to to jest taka rzecz że jeśli źle naprawisz to możesz poczaskać model.

 

A moze wiesz gdzie dostane takie antenki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam jest w środku tego zgrubienia w tych antenkach? Być może do tego odbiornika może pasować każda antenka 2,4. Ja sobie zakupiłem ze 100 antenek do Graupnera. Widzę,że wtyczki podobne. Więc może te ogólnodostępne będą pasowały? Do Graupnera pasują, bo widzę po sile sygnału na wyświetlaczu.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AndrzejC napisał:

A co tam jest w środku tego zgrubienia w tych antenkach? Być może do tego odbiornika może pasować każda antenka 2,4. Ja sobie zakupiłem ze 100 antenek do Graupnera. Widzę,że wtyczki podobne. Więc może te ogólnodostępne będą pasowały? Do Graupnera pasują, bo widzę po sile sygnału na wyświetlaczu.

A.C.

Zgrubienie to cylindryczna rurka przez nia przechodzi przewod w ekranie. Przy wylocie z cylinderka okran jest przylutowany do cylinderka i z niego wychodzi tylko lica w izolacji. Dlugosc calosci 23 cm, cylinderek 2,5 cm i lica wychodzaca 3 cm  Gdzie kupiles te swoje antenki, moze jakies namiary dasz.

20240728_105808.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.