Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

A moje wnioski po dzisiejszych lotach....zmiany w konfiguracjach, w głowie i palcach, dały niezły skutek. Kilka nowych pomysłów i ustawień na różne warunki i style latania.

Piąteczka zasuwa jak szalona tak jak jeszcze nie latała. Trójeczka wymaga dalszych zabaw. Szkoda że nie ma teraz żadnych zawodów, żeby można było sprawdzić efekty. No i w końcu jestem gotowy na zawody na Rusku i na walkę z Pawłem :)

 

Może po wielu latach latania znalazłem jakiś sposób na ustawienia moich modeli. Musze jeszcze poeksperymentować z kolejnymi zabawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykują  się  zawody  o   "SOPEL  LODU"  z robic  chce      Piotr   /  sobota przed  sylwestrem  /  ale  będę  już  na  nartach.. a  jak  bedzie  cieplej  przyjedziesz  dzien  wczesniej  objedziemy  miejscowki  przenocujesz  i  zrobimy  trening  na bazach       Wszystkim  spokojnych  SWIĄT...udanego  NOWEGO  ROKU"   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak się komuś nie chce się zrobić lekkiego akumulatora do wyciągarki, to są dostępne gotowe zestawy :)

 

post-9196-0-58391400-1546985310_thumb.jpg

 

Musze się dowiedzieć czy zestawik spełnia warunki wymagane dla akumulatorów na zawody czy może być traktowany tylko jako zestaw do treningów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.