Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na ME w Bułgarii fantastyczie je prowadzący Sotir ustalił, że w przypadku zmiany kierunku wiatru poda nowy kierunek lądowania nie później niż dwie minuty przed końcem. Działało. Z „dowolnego kierunku” tez będzie działało. Dodatkowo wyłączy, niezbyt mądry, zapis, ze nie wolno niżej niż xx m nan korytarzem. No bo jak wolno z każdego kierunku to i znad korytarza też! To chronometrażysta ma się tak ustawiać, żeby nie przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja cały czas widzę tylko jeden problem tak jak wyżej już napisałem, spóźnialscy którzy będą lądować na ostatnią chwilę i którzy będą chcieli dolecieć na swoje stanowisko na skróty.

 

A czemu spóźnialscy? Spóxnialscy mają 0 :) To Walczący do końca. Będą szli jak przecinaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś jak weźmie Fantasy to... może skasować z pięć modeli w jednym locie samemu nie doznając uszczerbku.  :lol:  :D  :lol:  :D  :P Ale, ale... Wojtek, ten łiskacz jakby co to możemy poćwiczyć  B) W sobotę ma być "ognisko". Duże. To może być element eliminacji n-pla. Enpel się w niedzielę nie stawi na start a zaczynamy wcześnie - 0830. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo jak się jest pryszczaty na oba oczy to takie kwiatki wychodzą. :D  Się zapisałem i zobaczyłem listę na której jestem sam. A pamiętam, że Tomek pisał, że się zapisał i to mnie zastanowiło. W końcu poszedłem po okulary i się sprawa szybko wyjaśniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.