Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej,

Sezon zawodniczy czas start. Ja i Jarek latamy na Węgrzech w Tisza Cup wyniki do podglądania na gliderscore.

Podrzucam także link do zapisów na Puchar Polski w Kobylnicy w kwietniu tydzień po Zielonej Górze.

https://modelarzeaeroklubpoznan.org.pl/zawody-pucharu-polski-f5j-2024-kobylnica

IMG_20240405_183913.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozdmuchujac tematu dodam tylko że 11 na MŚ byłem jeszcze jak Konrad był asystentem i też mi wiele pomógł żeby to zrobić. Nie wydaje mi się że przerwa zimowa nagle zmieniła jak latam, a że częściej wychodzi to tylko i wyłącznie kwestia coraz większego doświadczenia ;)

PS.Skupmy się na lataniu a nie wbijaniu kijków tam gdzie nie trzeba 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek poruszył drażliwy temat 🤣 Zmiana asystenta trenera to bardzo rozrywkowy temat ostatnio wśród co poniektórych kręgów modelarskich. Jak to mówią, nóż w kieszeni się otwiera. 

no ale wracając do F5J…
Kurcze, planowałem w tym roku gdzieś wyskoczyć na zawody F5J i spotkać się z chłopakami, ale popieprzona sytuacja prywatna i sporo kolizji z zawodami na zboczu bardzo mi w tym przeszkadza. Nawet na sambę nie mogę się zapisać 😭


Damian, daj nie gorszego czadu na kolejnych zawodach 💪🏻

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Przekazuję informację od organizatorów Pucharu Polski w Zielonej Górze, że zawody ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe zostają ODWOŁANE. Osoby, które wpłaciły wpisowe oczywiście na dniach otrzymają zwrot. W dniach 27-28 kwietnia mamy kolejny Puchar Polski w Kobylnicy zapisy na stronie Aeroklubu Poznańskiego https://modelarzeaeroklubpoznan.org.pl/zawody-pucharu-polski-f5j-2024-kobylnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.