Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Damian! Bardzo dobry wynik, szczególnie ze byłeś  zielonym szczypiorkiem 😀 na MS. Niewielu Polakom się taki wyczyn udał na modelarskich MŚ, szczególnie wśród seniorów!!!

Gratulacje!!!!!!!!! 

 Nasz Tomek tez całkiem niezły wynik zdobył. Na swoich pierwszych MS być 30tym to jest coś! 
A Tomek Frąk… to były przewrotne MŚ i prawie wszystkie tuzy F5J dostały po grzbiecie od Bozi albo od losu jak kto woli. A czemu… pewnie oni to już wiedza najlepiej. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, damek napisał:

Ostatecznie miejsce nie jest złe bo swój plan minimum spełniłem czyli finały jednakże niedosyt pozostaje bo celem było i jest Mistrzostwo Świata.

 


o! Nie dość ze szczypiorek, to jeszcze rozumie po co na Mistrzostwa sie jedzie …. 
niewielu jest takich!!! 👏👏👏 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach odświeżenia tematu mistrzostw Jure który zawsze robi filmiki z finałów wrzucił na kanał pierwsze 2 rundy juniorów i seniorów. Podrzucam filmu z seniorów gdzie od około 12 min jest niestety moja akcja że zderzeniem. Z jego perspektywy wygląda to zupełnie inaczej niestety :(

Chciałbym także zaprosić i przypomnieć o zawodach PP we Wrocławiu w dniach 16-17 września. Zapisy są już możliwe na stronie f5j.pl

Ja oraz Tomek M. I może Tomek F. Wybieramy się na Litteam Cup na Słowacji koło Levice 8-9 września (tydzień przed PP).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuratnie myślałem o termice w F3B. Bo ostatnio wiało nie słabiej, a jednak modele ładniej latały. Jeśli tam ktoś tak na "dupie jeździł" to od razu "tonął". Na szczęście właściwie wszyscy mieli wytrymowane modele po bożemu , to i zakręty były jakieś ładniejsze :) No ale to jakby inne, z natury znacznie żwawsze modele.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wygrał (farciarz 😜 ) Tak serio to gratulacje.

My w ten weekend mamy ostatnie bliskie Polsce duże zawody Eurotour Litteam Cup. Skład ja, Jarek, Tomek M. i Ryszard. 

Przypominam także, że za tydzień są zawody Pucharu Polski w Mirosławicach zapisy na stronie f5j.pl.

PS. Jurek może się skusisz na PP ja wiem że to wolne latanie , ale można termiki pod F3B poćwiczyć, a i szybki przelot na koniec nie jest zabroniony ;) 

 

 

374766931_6933279706731069_1498345299024882327_n.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.