Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo odpowiadając na pytanie to w seniorach 14 osób, w juniorach 8. Zależy co organizator wymyśli.

A teraz trochę o tym co się działo dziś:

Działo się sporo mieliśmy więcej szczęścia ale pewne przygody nas nie ominęły.

Z rana lecieli seniorzy i po dwóch dniach wielkiego wiatru mieliśmy kompletną ciszę. Ja w planie miałem bezpieczne loty w grupie żeby utrzymać pozycję lub lekko iść do góry. Dwa takie loty się udały do przerwy obiadowej. Tomki jako że mieli nikłe szanse na finał przez pech z modelami starali się ucinać punkty innym zawodnikom żebym ja na tym zyskał. Nieraz się udało nieraz nie. Po obiedzie leciałem w drugiej grupie i niestety pogoda się diametralnie zmieniła znów na wiatr 6-7 m/s polecieliśmy wysoko ale poza duszeniem nie było nic niektóre modele odleciały bardzo do tyłu większość nie wróciła lub wróciła przed czasem niestety jak to bywa ktoś doleciał i obciął punkty przez co wylądowałem z 20 miejsca na 27 :(

Historia trzeciego lotu Tomka M. przejdzie do historii i pokazuje że uczciwość popłaca. Tomek poleciał daleko bardzo dobrze sobie radził i w pewnym momencie stracił kontrolę wykonał kilka pętli i dziwnych manewrów ale odzyskał łaczność i doleciał do końca. No i tu zaczynają się jaja bo altis pokazał 45 m, ale wiadome było że miał około 200 w celu nie robienia problemów organizatorowi i bycia uczuciwym chłopacy zgłosili to i dostali możliwość ponownego lotu w którym Tomek pozamiatał i nalatal wszystkich o kilka minut !

Na koniec o naszym juniorze Radku z którym miałem dziś okazję latać i pomagać na starcie początkowo miało być to podyktowane lataniem przez niego Vertigo bo nie wiało jeszcze na treningu i jako że znam i latam nim to mogłem więcej pomoc. Ostatecznie lataliśmy jednak Jantrem i szło bardzo fajnie starałem się podpowiadać i pomagać tak żeby Radek jak najwięcej wyciagnął z lotów. I oddało to w ostatnim locie gdzie udało nam się nalatac całą grupę i zdobyć 1000! Mamy jeszcze sporo do nauki ale o to chodzi na takich zawodach żeby wyciągnąć ile się da, na pewno zaprocentuje to na przyszłości (wiem bo sam juniorem na zawodach latającym byłem ;) )

Jutro zaczynamy juniorami a po południu seniorzy. Trzymajcie kciuki !

 

 

IMG-20230816-WA0009.jpg

Screenshot_2023-08-16-19-16-14-279_com.android.chrome.jpg

IMG-20230816-WA0005.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że trzymamy kciuki i na bieżąco śledzimy co tam u Was słychać, a słychać, że nie jest źle, a będzie lepiej ;)

Powodzenia.

 

Edit:

Taka namiastka z lotów w Dupnicy ze strony FB CN Models https://www.facebook.com/CnModels1/reels/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem, wyniki rundy zasadniczej są jakby zaskakujące jeśli chodzi o "nazwiska" :D Fajnie że Damian pokazał swoją uniwersalność 💪 bo wygląda na to że to w tym roku było bardzo w cenie. Decydujące Flyoffy seniorów chyba będą jutro, jeśli tak to warto w nocy po prostu dobrze spać i nie myśleć o lataniu. Proponuje sny o kluskach lub o cyckach :D

 

A co do braku noszeń gdy mocno wiało, to jestem sobie w stanie takowe warunki wyobrazić - analogiczną frustrującą zabawę mieliśmy na MP F3B w Nowym Targu 🤮

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.