Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki raport z Bułgarii bo padamy i jeszcze mamy sporo pracy do wykonania tego wieczora, ale od początku:

Ogólnie co do miejsca w Bułgarii było prawdopodobne że będzie wiało i to mocno no i tak też dziś było a prognozy na kolejne dni nie są zachęcające (taki typ terenu).

Nasze loty z założenia miały być bezpieczne ale loty na 200 m początków starczały na 6-7-8 min następnie ja cieszyłem się z dolecenia 3min 40 sekund i dobrego lądowania. Bo poza szczęściem i wybraniem początkowo dobrego kierunku to lądowanie jest bardzo ważne. Wyniki są jakie są ale to poczatek i musimy się skupić na pewnym lataniu i zbieraniu punktów. Niestety dzisiejszym pechowcem był Tomek M., któremu model z 200 m pionowo z lekką klapa spadł bez kontroli (podejrzewamy zasilanie BEC lub problem z okablowaniem). Aktualnie pracujemy nad naprawieniem skrzydła Tomka i omawiamy plan na jutrzejszy dzień. Poza seniorami lata także Radek który walczy z wiatrem i lądowaniam jednakże na pewno wyniesie dużo nauki z tych zawodów. Jutro jak będą siły kolejny raport.

IMG-20230814-WA0003.jpg

IMG-20230813-WA0003.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, damek napisał:

w tej pogodzie wszystko jest możliwe. 

Szkoda ,że są tak ciężkie warunki ale zauważyłem ,że często na zawodach to standard.

Europa północno wschodnia słynie z kapryśnej pogody niestety........ale życzę Wam aby w kolejne dni było lepiej no i oby jak najmniej awarii było ,bo to zawsze mocno podłamuje morale. Dacie rade , trzymam kciuki i uważajcie na upały bo pewnie obrócz wiatru wysoka temperatura mocno daje się we znaki ( może eletronika też przez to szwankuje?)

Ja wierzę ,że będzie dobrze a nawet jak zajmiecie dalekie miejsca ( oby nie) to i tak jesteście super bo macie pasję i energię do walki i wyjazdy na zawody!

Powodzenia:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.