Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mały komunikat przed zawodami w ten weekend.

 

Jak ktoś ma stoper to proszę zabrać ze sobą, niestety dwa moje stopery nie wróciły po którychś zawodach i mam tylko 6 szt. a będziemy latać w siedmiu, więc jednego będzie brakowało. Oczywiście tyczy się to zawodników F5J bo F3K używa pandory.

 

EDIT

Zapraszam bardzo serdecznie kibiców z Wrocławia i okolic do pooglądania zawodów, ponieważ będą to, chyba, pierwsze w naszym kraju tego typu  połączone zawody dwóch dyscyplin w których zawodnik będzie startował i w F5J i F3K. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wojcio69 napisał:

Na upartego stoper jest w smartfonie.

Wysłane z mojego SM-M127F przy użyciu Tapatalka
 

Wojtek zapomnij o takim rozwiązaniu. Możesz nie dać rady w punkt wyłączyć stoper i przelatasz lot. 

Chłopaki mają więc to kwestia tylko wsadzenia do skrzynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zawodnicy F5J , ja bardzo Was podziwiam za to ,że macie tyle energii i samozaparcia i jeździcie na zawody. Dzięki takim ludziom sport modelarski trwa! Należą się Wam wyrazy uznania. Miejsce w tabeli to już rzecz drugorzędna choć i tak dobrze sobie wszyscy radzicie.

Dla Konrada dodatkowy szacun za organizowanie zawodów ( ile jest z tym roboty wie tylko ten który to robił lub widział pracę organizatora).Zawsze jest mi przykro jak niektórzy modelarze po zawodach ( nie tylko F5J) krytykują i wytykają co było nie tak . Trzeba pamiętać ,że to ciężka praca organizatora umożliwia przyjechanie sobie na weekend "na gotowe" i warto to docenić  nie zwracając uwagi na drobne niedociągnięcia .

F5J to bardzo wdzięczna klasa i myślę ,że szukanie termiki nigdy się nikomu nie znudzi no bo każdy dzień , każde lotnisko to inna specyfika i inne noszenia więc można całe życie się doskonalić i zawsze będzie co robić.

Ja latam sobie amatorsko "pseudo F5J" i również staram się wyłączać silnik najniżej jak aktualne warunki pozwalają i zabawa jest przednia:). Jak wylatam duży czas to satysfakcja jest tym większa ,że latam sprzętem zbudowanym od podstaw samodzielnie. 

Życzę wielu sukcesów i koniecznie wrzucajcie fotki z imprez i kolejne opisy bo fajnie się to czyta i jest bardzo ciekawe.

Pozdrawiam serdecznie.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek dzięki za dobre słowa.

Jest jak jest, jednym pasuje innemu nie pasuje i zawsze będzie narzekał i rzucał kłody pod nogi.  Na szczęście utworzyła się świetna grupa zawodników i staramy się bawić jak najlepiej. 

 

A tu trafiłeś absolutnie w dziesiątkę.

3 godziny temu, Ares napisał:

F5J to bardzo wdzięczna klasa i myślę ,że szukanie termiki nigdy się nikomu nie znudzi no bo każdy dzień , każde lotnisko to inna specyfika i inne noszenia więc można całe życie się doskonalić i zawsze będzie co robić.

Tak jak napisałeś, każde lotnisko jest inne, każdego dnia jest inna pogoda i każdego dnia inaczej się lata choć zawsze tak samo, bo w kółko:).

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nadrobiłem zaległości i poczytałem o tym co podglądałem w miare na biężąco na GS. Praca i takie tam inne obowiązki, nie pozostawiają mi w tym roku czasu nawet na zerkanie na forum :(

Gratuluje fajnych lotów i udanych zawodów. Cieszy bardzo stabilne latanie Tomka F, i olbrzymi progres u Damiana. Reszta ma kogo gonić! Już zaczynam trzymać za Was kciuki :)

A w kółko to ponoć na zboczu sie lata i jest to nudne 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.