Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, damek napisał:

PS. Jurek może się skusisz na PP ja wiem że to wolne latanie , ale można termiki pod F3B poćwiczyć, a i szybki przelot na koniec nie jest zabroniony ;) 


 :) wolne latanie tez jest zabawne. Byle z umiarem 😆bo potem mi się kocie ruchy wyrabiają przy codziennym chodzeniu. 

Problem z kolejnym weekendem i zawodami jest taki, ze od pourlopu czekam na wiatr, aby trochę doregulować lub wytrymowac modele na zbocze. Bo mój cały sezon zboczowy jeszcze przede mną 😆 dużo jeżdżenia i mam nadzieje ze dużo latania. 

może przyszły rok będzie łaskawszy dla mnie jesli chodzi o F5J. Bo model od COVIDu stoi i się kurzy 🤓


udanego weekendu!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkich poinformować, że zawody o Puchar Polski planowane na weekend 16-17 września odbędą się bez przeszkód jeśli tylko pogoda nam na to pozwoli.

Niestety ci co wróżą z susów i przepowiadają pogodę twierdzą, że w przyszły weekend będzie lało. Proszę się nie zrażać aż do piątku wieczora. Dopiero wówczas będzie tak naprawdę co nieco wiadomo o pogodzie.

Tak więc jeszcze nie zdecydowanych zapraszam na stronę f5j.pl aby się zapisali bo to ostatnie zawody F5J w tym sezonie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Damian, walka była i było o włos od finału ;) extra dzięksy za helpowanie. Pierwszy dzień był rzeczywiście doskonały.

Do relacji już wiele dodać nie mogę, chyba, że Ryszard właśnie nabrał bakcyla do niskiego latania, nawet w całkowitej ciszy :) i świetnie to wyszło (995,7pkt 2-gi w rundzie 5.5)

U mnie także oswajanie na niskich startach po Chomutovie i Litteam.

Świetne zawody i doskonałe Wasze towarzystwo. Najbardziej będzie brakowało pląsania Roberta ze Słowacji :)

załączam komplet wyników w PDF.

F5J Litteam cup 2023 Results.pdf

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej, odświeżę trochę temat bo już powoli wiemy kiedy i gdzie będą zawody w przyszłym roku. Zapowiada się zróżnicowanie co do lotnisk co cieszy no i ilość rund PP tez większa. Kalendarz wstepny jest już na stronie komisji ;)

https://modelarstwo.aeroklub-polski.pl/kalendarz-imprez/

Zrobię też lekką reklamę jak moderatorzy pozwolą, ale jeżeli chce ktoś polatać w przyszłym sezonie , a nie ma modelu lub chce mieć takiego fajnego Vertigo to sprzedaję swoją sztukę w wersji super light. Ci którzy lataja w konkurencji wiedzą co potrafi ;) Pod linkiem ogłoszonko.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.