Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla zainteresowanych zapisy na zawody F5J Chomutov 2024 Standa Perkovič Memorial CIAM World Cup Event – International

w Chomutov 5-7 lipca już otwarte na stronie www.f5j.cz GPS (50.4664089, 13.4670228)

zawody zaczynają się lotami już w piątek, 5 lipca.

Gorąco polecam, świetna miejscówka, świetna obsada i organizacja imprezy.

Więcej w zaproszeniu na stronie organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na zawodach PŚ/ET w F5J też, jak w F3K, rozprzestrzenia się idea "self scoring" tj. samodzielnego wpisywania wyników przez smartfona i QR kod na karcie startowej?

Mam mieszane odczucia co do takiej metody organizowania zawodów i chciałbym z ciekawości wiedzieć, czy "u was" też się tak organizatorzy wycwanili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie spotkałem królują jednak kartki z glider score potwierdzane podpisami pilota i chronometrażysty także po staremu raczej. Na spotkaniu technicznym na MŚ 2023 były rozmowy o tym ale pod względem zczytywania wszystkiego z altimetra (GliderKeeper ma coś takiego), ale jakoś na razie nie przeszło bo są różne urządzenia. Wydaje mi się, że Niemcy trochę po swojemu wszystko robią i może to oni u Was się wycwanili.

PS. My po PŚ w Holic wieczorkiem coś naskobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.