Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
7 minut temu, damek napisał:

udało się dziś polatać

Elegancko. Latajcie i trenujcie .Najważniejsze ,że się jeszcze komuś chce i to napawa mnie optymizmem.

Ciekawe to nowe Vertigo 2 . mam nadzieję obejrzeć model na PP w Zielonej Górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na pytanie jak potestuję sam(a właśnie mam belkę na testa) na oko wygląda bardzo dobrze choć ja raczej dalej będę zwolennikiem klasycznego układu przynajmniej do dobrej pogody. Przy przelotach w wichurze V powinno być mikro lepsze( mniejszy opór większa stabilność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i zazdroszczę. Ja coś nie mogę się odważyć na rozpoczęcie sezonu. Powiedz coś więcej. Jaka była pogoda, wiaterek. Czy można się było zabrać. Jaka waga do lotu? Myślę, że nie jestem natrętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda generalnie ładna wiosenna +14 st. C, wiatr stały 4 m/s z tendencją do słabnięcia ale porywy koło 8 m/s, to pierwsze moje loty Vertigo  i na razie dopasowuje pod siebie model, dziś akurat miałem nowe akumulatory które docelowo będą w modelu latać więc było trochę ustawień z wyważenie. Noszenia były, wylałem w sumie koło 42 min, dodatków poznawałem nowe miejsce - przygodna łąka na której nigdy nie fruwałem. Generalnie jestem zadowolony odstresowałem się po tygodniu pracy i był relax. A jak pisałem loty typowo rekreacyjnie a model jedynie wyczynowy a ile waży to nie wiem jest z tej cięższej serii i po przygodach ale tak na oko, koło z 1600 g . 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest teraz na emeryturze zawodniczej ;) , ale został w rodzinie :P 

PS.Wrocław też dziś załatał tym razem u Jarka w Borowej w stałym składzie 3-osobowym. Warunek wietrzny, ale i termiczny modelem 1850g dało się wyrwać nawet z 36m ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.