Skocz do zawartości

GRAUPNER - polskie pliki głosowe do telemetrii


psiwak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

A może by tak każdy zainteresowany (lub nie) poświęcił troszeczkę swojego modelarskiego czasu i przetłumaczył np jeden mały rozdział z instrukcji?

Biorąc pod uwagę ilu Nas (użytkowników) jest, powstała by nasza polska instrukcja do MZ24.

Też jestem posiadaczem Graupnera (MZ24) i chętnie bym się z taką instrukcją zaznajomił.

Aby nie być gołosłownym mogę zacząć.

Poniżej "próbka", może komuś się przyda. Rozdział "Trim serttings" i Q Link.

Mój angielski jest raczej mierny, jednak obecne translatory naprawdę nieźle dają radę.

No cóż rodacy :) do pracy :D:D:D

pisałem że przetłumaczył instrukcje do MZ 24 !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć

Po wielu trudach udało mi się stworzyć polską wersję audio do Graupnera MZ24pro.

Podczas przygotowywania plików i wielu prób i podejść do tworzenia pliku wynikowego, napotkałem parę przeszkód.

Plik zawiera 284 "komórki" dźwiękowe,do których odwołuje się procesor aparatury i odtwarza te, które wybrał.

Plik wynikowy audio dla MZ24pro nie może przekroczyć objętości 1732kb. I tu pojawia się mały problem. Polskie pliki generowałem w ogólnie dostępnym generatorze tekstowym. Pliki zapisane z max kompresją i minimalną jakością do formatu mp3 - format wymagany przez oprogramowanie. Nie wszystkie pliki w wersji angielskiej da się zamienić na tej samej objętości pliki polskie. I tu sedno tego posta.

Całość jest przetłumaczona w 98% - lista pdf poniżej. Może jest ktoś bieglejszy w temacie audio i potrafi wygenerować, skompresować, pliki o kilka procent mniejszych? Umożliwiło by to zgranie wszystkich plików do mniejszej objętości i przetłumaczenie brakujących 2% do pełni szczęścia :)

 

 

Tu plik podsumowania w pdf. i plik w formacie vdf - do wgrania.

W pliku pdf można podejrzeć co zostało do przetłumaczenia - pliki w wersji czeskiej :)

 

Oczywiście zastrzegam, że wgrywacie plik tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność i ryzyko.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

 

 

mz24pro audio pl.pdf

mz24pro audio pl.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

coś tam porobiłem i posiadam polskie pliki głosowe do  MZ-24 , jak ktoś chce to pisać... :)

Witam. Czy mógłbym dostać Plik z polskimi głosami do MZ24. Powiadam mz 18 i chciałby spróbować wgrać. 

P.S. Krótka instrukcja wgrania też by się przydała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wgrałem Polskie Głosy na MZ18. Wszystko fajnie jak na razie działa. Mam tylko problem z słowem "siedem". Moja aparatura go nie wymawia. Być może jest to związane z Nowym oprogramowaniem jakie wgrałem 1v053. Uważam tak, ponieważ nie wymawia "seven" z oryginalnego pliku językowego. Czy Wy też macie podobny problem. 

Poza tym fajnie słyszeć z radia polskie głosy. 

 

P.S. Brakuje mi komunikatu głosowego przy zmianie Qlink. Może któryś z kolegów ma na to patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam. Wiem że odkopuje stary temat ale trudno.

Graupner udostępnił sentyzator mowy z polskim lektorem. W czasie testów przyszło mi do głowy, że fajnie by było gdyby moja aparatura przywitała się ze mną oraz pożegnała. Rzecz całkowicie zbędna ale fajna. Oto efekty

 

 

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.