Skocz do zawartości

OV-10 Bronco


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Czas wziąć się za wyważenie.

bronek_sc.jpg

Ustawiłem wyważenie na 60-65mm

I teraz mam dylemat, być może błahy. :)

Zasilanie to będą dwa pakiety 1300mAh połączone równolegle.

Mogę je montować tak

DSCF8124.JPG

 

lub tak

DSCF8125.JPG

 

Myślę, że drugi sposób będzie trudniejszy bo pierwszy pakiet jest w głębi kadłuba.

Manipulacja aby go odpiąć od rzepa może być bardzo trudna.

 

Waga do lotu ok 1200g.

obciążenie ok 37g/dm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nadeszła długo oczekiwana chwila.

Bronek od lutego wisiał na ścianie i czekał na wiosnę.

Dzisiaj odbył się oblot na nowych silnikach.

Konstruktor był obecny i zadowolony ze swojego dzieła. Wielki szacun dl Sławka za zrobienie tak dobrze latającej maszyny.

http://youtu.be/yeqIt3nv_m4

 

Duży co? :)

IMGP0633.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że mój model trafił w dobre ręce ,zdeprymowany kiepskim doborem napędu przekazałem model Robertowi dzięki czemu można powiedzieć że przeżywa teraz drugą młodość (model-nie Robert :) )

O właściwości lotne byłem spokojny-wykonałem na nim kiedyś jeden lot jeszcze na starych silnikach i jedynym mankamentem był brak mocy

Dopasował świetnie silniki do regulatorów które zostawiłem dzięki czemu model jest dynamiczny -start z reki to bajka .

Podwozie też się sprawdziło na co nie każdy zwraca uwagę -loty były nad nie idealnym "lotniskiem"- starałem się zachować właściwości podwozia prawdziwego Bronco -wleczone wahacze , był to strzał w dziesiątkę.

Pozostało mi i nam liczyć że Robert dopieści jego wygląd dodając oznaczenie ,brakujące detale itp... i będzie piękna maszynka ( w sumie już jest :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.