Skocz do zawartości

Me-109F


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lucjan za Iskrę masz u mnie wielkiego PLUSA !!!

Każda polska konstrukcja ,każdy model , który będzie latał na naszym niebie cieszy mnie niesamowicie.

Jak będzie na sprzedaż bardzo prawdopodobne ,że się sam skusze.

Prawdziwe napędy są poza moim zasięgiem ,ale taka 12 łopatkowa turbina elektro plus piękna Iskra , to było by miodzio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Wstyd mi że taki błąd się wkradł , - ja nie miałem czasu ,więc poprosiłem syna aby umieścił na Forum zdjęcia i opis .Na pewno się spieszył i taki jest efekt .

Ojej, Lucjan, zmiluj sie. Tak pieknie wykonany model az sie prosi o uzywanie wlasciwej nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lucjan! Co z tym "nochalem".W powietrzu czarny na ziemi żółty. Pogubiłem się.

A tak na poważnie to super sie prezentuje.Przydałby się filmik z niemieckim marszem.

To jest nochal kameleon . A tak poważnie to zaplątały się zdjęcia z poprzednim malowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie malować!

Dyskusja na ten temat już była na forum. Messerschmitt Bf109G/K4 Skala 1:5 Kolega Byczek. Jest w tym dziale.

Są osoby które to źle odbierają i modelarskie argumenty nie zawsze do nich docierają. W Niemczech umieszczanie na modelu jest zabronione urzędowo.Często Niemcy z tym symbolem kombinują ( tak jak widaćna zdjęciach Piotra.Piechowskiego - myślę że wybaczy mi ich publlikację). Komisje sędziowskie często brak tego elementu tolerują.

post-2846-0-36088200-1380181089.jpg

post-2846-0-81747600-1380181116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie malować!

Dyskusja na ten temat już była na forum. Messerschmitt Bf109G/K4 Skala 1:5 Kolega Byczek. Jest w tym dziale.

Są osoby które to źle odbierają i modelarskie argumenty nie zawsze do nich docierają. W Niemczech umieszczanie na modelu jest zabronione urzędowo.Często Niemcy z tym symbolem kombinują ( tak jak widaćna zdjęciach Piotra.Piechowskiego - myślę że wybaczy mi ich publlikację). Komisje sędziowskie często brak tego elementu tolerują.

post-2846-0-36088200-1380181089.jpg

post-2846-0-81747600-1380181116.jpg

Witajcie Koledzy ! Swastyka malowana na modelu nie jest gloryfikacją faszyzmu , tylko odzwierciedla malowanie samolotu.Gdyby iść dalej to należałoby zabronić malowania oznaczeń komunizmu który też był zbrodniczy .Uważam że jeżeli budujemy model samolotu który w oryginale był malowany w taki czy inny sposób , to bez obaw możemy to odzwierciedlić na naszym modelu ,bo jak coś pominiemy to model wygląda jakoś " łyso " . Pozdrawiam Lucjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.