Skocz do zawartości

Jakiej muzyki teraz słuchasz ?


rafalgruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

trzech odeszło .Roy, George & Tom..dwóch pozostało

https://www.youtube.com/watch?v=1o4s1KVJaVA

35 minut temu, grzegor napisał:

Przydałby się taki jeden w lepszym stanie z tego złomu. Na działce bym sobie postawił :).

Edit

Wczoraj mi Belgijka wpadła w ucho. folk, folk

A dwudziestego bieżącego miesiąca słuchałem tego ?:

 

klimat podobny  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie "trawie" zupelnie NICKELBACK , to akurat cover " Sharp Dressed Man ZZ top"  jest REWELACYJNY !!!!!

 

 

 

Mam nadzieje Jarek , ze sluchasz rowniez Judas Priest !     Tam na KAZDYM koncercie jest wjazd "Harysiem" na scene ?

 Ja uwielbiam rowniez stary klasyczny "PUDEL METAL"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, ja pod wzgledem muzycznym lubie wszystko, co dobre, bez wzgledu na styl. Ale fakt, ZZ Top zajmuje w moich upodobaniach bardzo szczegolne miejsce. Bedziesz wiedzial, dlaczego. Ten cover od Nickelback jest udany.

 

Na swiecie istnieje tyle wspanialej muzyki, wiec szkoda sie ograniczac do okreslonych stylow, czy wykonawcow.

 

Bardzo lubie starocie, jak Led Zeppelin, Steppenwolf, Tito & Tarantula, The Doors:

 

Ale tez dobry Jazz - tutaj "Ain't No Sunshine" w wykonaniu oryginalnym i dla porownania wspaniale gecovert:

 

 

A takze Salsa, ktora jest super do tanczenia - tutaj kubanski klasyk "Chan Chan", w wykonaniu jego tworcy Compay Segundo. Tego moge sluchac bez konca, a moja zona zadna sila nie daje sie zciagnac z parkietu.

 

Nie znosze szlagierow, szczegolnie w jezyku niemieckim. Jezyk niemiecki czesto po prostu nie pasuje do muzyki, szczegolnie, jesli ta ostatnia jest marnie skomponowana. Ale istnieja niemieckie piosenki, ktore sa melodyjne i sie po prostu podobaja - przyklad ponizej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mr.jaro napisał:

Jarku, ja pod wzgledem muzycznym lubie wszystko, co dobre, bez wzgledu na styl. Ale fakt, ZZ Top zajmuje w moich upodobaniach bardzo szczegolne miejsce. Bedziesz wiedzial, dlaczego. Ten cover od Nickelback jest udany.

 

Na swiecie istnieje tyle wspanialej muzyki, wiec szkoda sie ograniczac do okreslonych stylow, czy wykonawcow.

 

Bardzo lubie starocie, jak Led Zeppelin, Steppenwolf, Tito & Tarantula, The Doors:

 

Ale tez dobry Jazz - tutaj "Ain't No Sunshine" w wykonaniu oryginalnym i dla porownania wspaniale gecovert:

 

 

A takze Salsa, ktora jest super do tanczenia - tutaj kubanski klasyk "Chan Chan", w wykonaniu jego tworcy Compay Segundo. Tego moge sluchac bez konca, a moja zona zadna sila nie daje sie zciagnac z parkietu.

 

Nie znosze szlagierow, szczegolnie w jezyku niemieckim. Jezyk niemiecki czesto po prostu nie pasuje do muzyki, szczegolnie, jesli ta ostatnia jest marnie skomponowana. Ale istnieja niemieckie piosenki, ktore sa melodyjne i sie po prostu podobaja - przyklad ponizej.

 

 

a to Jarku ???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2020 o 15:40, d9Jacek napisał:

a to Jarku ???

 

 

 

Nie. Piosenek Marleny Dietrich jakos nie trawie, co nie ma oznaczac, ze sa bezwartosciowe. Dla mnie po prostu za bardzo "pachna" szlagierem.

 

Z innej beczki. "Oye Como Va" Santany zapewne kazdy zna:

 

Ale w niemniej perfekcyjnych wykonaniach juz chyba nie.

 

Tutaj Celia Cruz:

 

A tu Tito Puente:

 

Albo jako cover zupelnie nie znanego zespolu La Bembé y su Gozadera:

 

I wreszcie w wykonaniu Taylor Moore:

 

Kazda z tych aranzacji jest niesamowita, kazda zasluguje na najwyzsze uznanie, moim zdaniem. Muzyka, ktora nie pozwala spokojnie usiedziec na miejscu.

 

Albo zupelnie cos innego - Smooth Jazz, jak na przyklad w wykonaniu Sade, znany kawalek "Smooth Operator":

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mr.jaro napisał:

 

Nie. Piosenek Marleny Dietrich jakos nie trawie, co nie ma oznaczac, ze sa bezwartosciowe. Dla mnie po prostu za bardzo "pachna" szlagierem.

 

Z innej beczki. "Oye Como Va" Santany zapewne kazdy zna:

 

Ale w niemniej perfekcyjnych wykonaniach juz chyba nie.

 

Tutaj Celia Cruz:

 

A tu Tito Puente:

 

Albo jako cover zupelnie nie znanego zespolu La Bembé y su Gozadera:

 

I wreszcie w wykonaniu Taylor Moore:

 

Kazda z tych aranzacji jest niesamowita, kazda zasluguje na najwyzsze uznanie, moim zdaniem. Muzyka, ktora nie pozwala spokojnie usiedziec na miejscu.

 

Albo zupelnie cos innego - Smooth Jazz, jak na przyklad w wykonaniu Sade, znany kawalek "Smooth Operator":

 

 

taaaaaaaaaaa......szczególnie ten "operator" jak kto nie wie to uwierzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.