Skocz do zawartości

Jakiej muzyki teraz słuchasz ?


rafalgruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.06.2020 o 16:56, paulusr napisał:

Stardust cool...

Posłuchajcie tego

 

 

 

Budgie - legenda

Arystokraci są super, wariacka muzyka z odrobiną poczucia humoru. Widziałem ich na żywo 2 razy. Beller i Minnemann, grają też z Satrianim.
 

 

Jarek wcześniej wrzucił Gilberta, tu gra razem z Minnemannem:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro padło nazwisko Satrianiego, to nie może zabraknąć tego utworu

A skoro już jesteśmy przy czołówce gitarzystów, to trzeba wspomnieć o Jefie Becku i tym co zrobił na gitarze z pierwotnie już fajnym utworem Beatlesów " A day in the life"

Dla fanów Becka polecam cały koncert "Live at Ronnie Scott`s" 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sklad skladow ( OK , kazdy ma pewnie swoj , ale to jest MOJ ? ) to wystepowal  z Davidem Lee Rothem  podczas trasy promujacej plyte

"Eat Em And Smile" .

Vai , Sheehan , Bisonette no i sam mistrz  DLR. On ( tez moim zdaniem ) zdefiniowal co to naprawde znaczy byc FRONTMANEM ! 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=C8XnCVA5-6I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teeen skład! Zgadzam się. Pamiętam jak 89 lub w 90 dymałem 250 km na Centralny tylko po to by kupić plakat DLR który wisiał w jednym z pawilonów dworca. Brat mi powiedział. Udało się - kupiłem. Odtąd miałem swoją "małpę kochaną" Wtedy grałem "Skyscrapera" a w poldku mojego ojca nie było stereo with the big guitar.... Eat'em and smile dotarł do mnie kilka lat później i także uważam, że Big Trouble jest best of the best.  Ale zobaczcie przez te lata działo się /nie tylko w Japoni/ Muzycy tworzyli różne projekty - lepsze i gorsze ale cholerna Nirvana opanowała rynek i nie było tego słychać /nie mam nic do Nirvany/

 

Dio z Aldrichem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.