Skocz do zawartości

Jakiej muzyki teraz słuchasz ?


rafalgruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tytan12 napisał:

Tak,zgadza się ,tyle że teraz mają lepszy start (sprzęt),w latach 70 sam sobie musiałem wystrugać gitarę,na nową mnie nie było stać? 

respek13.JPG

 

Ale obok nazwiska  jest napisane HAGSTROM ( blednie ) . Wzorowales sie na ich wioslach ?  Masz jakies nagranie z "tamtych" lat ? Co graliscie ? 

 

ZIBI Giermek ?

Przypomnial mi sie stary kawal . Polski zespol mial jechac na turne zagraniczne. Menago mowi ; chlopaki , na zachodzie NIKT nie wystepuje pod wlasnym nazwiskiem , tylko kazdy ma jakis pseudonim. 

Dlatego ty Mirek bedziesz sie nazywal MUJ , ty Wladek WUJ , Stefan SUJ , a ty Hubert ....

W tym momencie Hubert przerywa i mowi ;  ja nie jade !!!!

 

 

2 godziny temu, tytan12 napisał:

Tak,zgadza się ,tyle że teraz mają lepszy start (sprzęt),w latach 70 sam sobie musiałem wystrugać gitarę,na nową mnie nie było stać? 

 

Gdyby dzisiaj byly TAMTEJSZE checi i DZISIEJSZE mozliwosci sprzetowe , to wszyscy bylibysmy muzykami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obok nazwiska  jest napisane HAGSTROM ( blednie ) . Wzorowales sie na ich wioslach ?  Masz jakies nagranie z "tamtych" lat ? Co graliscie ? 

Tak,żeczywiście to była była moja ksywa ''hangstrom'',Kolegi brat grał wtedy w Szwecji i przywiózł taką gitarkę i skopiowałem,nagrań,niestety nie mam?.Poczowszy od Hendriksa,Black Sabbath itd.A,teraz na stare lata coś tam sobie pobrzdętkam?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ciosem.....bo to w tej chwili  najwybitniejszy polski kompozytor muzyki filmowej

 

pozwolę sobie dołączyć do tej muzyki komentarz jednego z internautów, jakże  trafny.....

"

Tyle lat słucham już tego utworu; wracam do niego cały czas. Tyle się zmieniło w moim życiu, tyle wiatrów wywiało mnie do pracy w różnych krajach. I gdy już miałem dość, wieczorem w hotelu włączałem YT, słuchałem tego i odpływałem w niebyt. Jak falami powracały wspomnienia przeszłości. Czasów lepszych, łatwiejszych, bardziej przejrzystych, dróg pokonanych, nocy nieprzespanych i ludzi, których już nie ma. Ten utwór to definicja życia ze wszystkimi jego tęsknotami, pragnieniami, radościami i smutkami."

 

 
Edytowane przez d9Jacek
uzupełnienie wiadomości
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2020 o 06:44, d9Jacek napisał:

za ciosem.....bo to w tej chwili  najwybitniejszy polski kompozytor muzyki filmowej

 

pozwolę sobie dołączyć do tej muzyki komentarz jednego z internautów, jakże  trafny.....

"

Tyle lat słucham już tego utworu; wracam do niego cały czas. Tyle się zmieniło w moim życiu, tyle wiatrów wywiało mnie do pracy w różnych krajach. I gdy już miałem dość, wieczorem w hotelu włączałem YT, słuchałem tego i odpływałem w niebyt. Jak falami powracały wspomnienia przeszłości. Czasów lepszych, łatwiejszych, bardziej przejrzystych, dróg pokonanych, nocy nieprzespanych i ludzi, których już nie ma. Ten utwór to definicja życia ze wszystkimi jego tęsknotami, pragnieniami, radościami i smutkami."

 

 

Świetna muzyka. Tam gdzie jest akcja strawberry wine czasem łażę i polecam te zarośla. Jest sentyment do melodii Mistrza:

W dniu 14.07.2020 o 06:37, jarek996 napisał:

Nie ma to jak wstac ODPOWIEDNIA noga !

 

 

On to osobiście napitala tym trawersem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przyjechać. Wiem że ludzie przyjeżdżają tam zimą żeby się skontaktować z naturą ? do schroniska: https://www.google.pl/maps/place/Hajstra.+Gospodarstwo+agroturystyczne/@49.4548268,21.531623,3457m/data=!3m1!1e3!4m8!3m7!1s0x473c2e3534594455:0xbb70f51c8a99501d!5m2!4m1!1i2!8m2!3d49.4547379!4d21.5375268

Rozchodzi się tam kilka szlaków na ciekawe historycznie tereny po polskiej i słowackiej stronie. Przełęcz Dukielska. T-34, Li-2 i Iły w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.