Skocz do zawartości

Jakiej muzyki teraz słuchasz ?


rafalgruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

"On to osobiście napitala tym trawersem ?"

 

Tak . Gosciu jest niesamowity.

W pewnym okresie rzucil wszystko i zostal sobie ratownikiem medycznym (z tego co pamietam w Nowym Jorku) ! I nie robil tego dla kasy ( wyceniany jest na ponad 60 mln dolarow ) 

Do tego od wielu lat macha japonskimi mieczami ( jezdzil sie uczyc do wielu mistrzow w Japonii )  , produkuje kremy do pielegnacji  tatuazy (sam ma niezle japonskie motywy ) , udziela sie tu i tam  i ponoc jest wbrew temu co mowia , bardzo normalnym gosciem + ZAJEBISTYM sasiadem ( od chyba 40 lat mieszka w Pasadenie  w tym samym domu ). No i dalej spiewa , choc juz nie jest to ten sam spiew co dawniej. Zreszta on nigdy nie mial jakiegos wyjatkowego glosu. Nadrabial to wszystko zachowaniem na scenie. Wielu mowi , ze jest on pierwowzorem PRAWDZIWEGO frontmana w muzyce rockowej ! Z Van Halen byl juz niezly , ale to co robil solo , to bylo mistrzostwo swiata , no i  muzycy ktorzy u niego grali  ;  EKSTRAKLASA !  Niektorzy mowia , ze najlepszych wioslarzy bral on ( Lee Roth ) i Ozzy Osbourne ( kilku mieli nawet wspolnych ) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudze chwalicie, swojego nie znacie? Pisze w formie pytania, bo az mi sie wierzyc nie chce, ze dotychczas jeszcze chyba nikt nie wpadl na pomysl uhonorowania w tym watku muzyki Krzysztofa Komedy.

 

 

 

 

Kim byl Komeda, chyba nikomu nie trzeba wyjasniac. Jego kompozycje byly i nadal sa na najwyzszym poziomie, ciesza sie do dzisiaj ogromnym uznaniem i maja na calym swiecie wielka grupe wielbicieli. Zawsze wyroznialy i nadal wyrozniaja sie z ogromnego potoku muzycznej "sieczki" charakterystyczna dla Komedy szczegolnoscia.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, d9Jacek napisał:

Znamy,znamy ...i cenimy....i pytanie , może trochę podchwytliwe.....Jaki film NIGDY nie wszedł na ekrany polskich  kin ??

 

Jesli sie nie myle, za komuny takich filmow bylo wiecej. Ale zeby "nigdy"... Bede zgadywal: "5 i 1/2 Bladego Jozka".

Ja az takim znawca polskiej kinematografii nie jestem, zeby takie rzeczy wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.