Skocz do zawartości

Double Horse 9116 - kręci się w okół osi


magic01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od niedawna jestem posiadaczem czterokanałowego helkoptera Double Horse 9116. Wcześniej bawiłem się 3kanałowym mini, ale postanowiłem się przesiąść na coś większego.

 

Zabawa była przednia, ale do czasu. Obecnie helikopter zarówno przy starcie jaki i przy locie (o ile można to tak nazwać) kręci się w okół własnej osi. Kręci się bardzo szybko (nos w lewo) nie można tego wytrymować ani zwalczyć sterowaniem.

 

Sprawdziłem żyroskop i przy małych obrotach silnika głównego jak przekecam helikopter w jadną albo w drugą stronę to śmigło ogonowe albo kręci się szybciej albo staje na chwile. Nie udało mi się zaobserwować czy śmigło ogonowe przyśpiesza przy dużej prędkości silnika głównego, ale nie wiem czy to faktycznie nie działa czy po prostu tego nie zauważyłem.

 

Z ważniejszych rzeczy to heli zaliczył kilka kraks. Także rurka łącząca kadłub z ogonem jest delikatnie wgięta w jednym miejscu. Chociaż ogon wydaje się być położony symetrycznie względem kadłuba to zastanawiam się czy to może być przyczyną?

 

Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.