Skocz do zawartości

Silnik elektryczny bezszczotkowy Maveric MM-22BL nie potrafi ruszyć


johnsmith
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od razu mówię, że jestem początkujący

 

Posiadam auto RC Maverick strada MT

silnik: MAVERICK Silnik bezszczotkowy MM-22BL 3215KV

regulator: MAVERICK Regulator MSC-30BL-WP

 

Posiadam to auto od Września zeszłego roku, kupiłem wersje "niebieską" z silnikiem szczotkowym i ulepszyłem do wersji "czerwonej" z bezszczotkowym silnikiem i nowym regulatorem.

Problem polega na tym, że od jakiegoś czasu auto jeździ przez 2 minuty, po czym traci moc i się zatrzymuje i nie potrafi ruszyć lekko szarpie (może uda mi się dodać film)

Dopiero jak poruszam kablami od silnika to auto zaczyna jeździ przez kolejne 2 minuty i potem to samo

Czasami się to dzieje od razu po uruchomieniu więc raczej nie temperatura szukałem gdzieś uszkodzenia kabla, ale nie znalazłem

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozciąć koszulkę termokurczliwą na połączeniu przewodów z silnika do złącza. Wszystkie przewody nawojowe z silnika muszą być dobrze razem polutowane ze złączem GOLD. Tak samo możesz sprawdzić lutowanie na regulatorze. Miałem takie przypadki że cyny to tam prawie nie było , wszystko trzymało się na koszulce termokurczliwej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.