Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry,

Poszukuję jakiegoś niedrogiego silnika do modelu o masie do 800g (pakiet 3s). Większość tematów na forum jest już dosyć stare i silniki w nich wymieniane nie są już dostępne. Czy możecie coś polecić?

https://abc-rc.pl/product-pol-10222-Silnik-XXD-A2212-1400KV-2-3S-180W-ciag-830g.html

Czy taki silnik nadaje się do prostych modeli (aktualnie poszukuję jakiegoś silnika do wicherka 10)? Wiem że to chińczyk ale cena jest atrakcyjna 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Dualsky ECO - całkiem fajne silniki, cena nie zabija, parametry bardzo dobre, mam 2 sezony w 1m extrze RC Factory, lepiej daje radę przy mniejszej masie z porównywalny emaxie GT. Miałem takze 2 sezony w Laserze Extreme Flight. W Nastiku mają duży wybór.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wylatałem na tym silniku z ABC cały poprzedni sezon i jest okej nic się z nim nie dzieje. A modelik trochę katowałem. Moi znajomi też latają na takich silnikach i też nie mieli  problemów. Ja wprawdzie używam go w piankach ale generalnie nadaje się do wszystkich lekkich modeli

Chyba wybiorę silnik z ABC, jak nauczę się trochę lepiej latać i przy jakimś większym modelu pewnie zainwestuje w lepszy silnik

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Robert
      Silniki benzynowe serii GP produkowane przez tajwańską firmę Great Power Engine wyróżniającą się doskonałą jakością wykonania, solidną konstrukcją z wysokiej jakości materiałów, a przede wszystkim zastosowaniem wysokiej jakości komponentów, takich jak tłoki, sworznie tłokowe i korbowody od podwykonawców produkujących wiodące marki motocykli, takie jak Rotax, Yamaha, Honda lub Suzuki. Łożyska silnika SKF i gaźniki membranowe Walbro zapewniają niezawodne dostarczanie paliwa. Do sprzedania od ręki cena z dostawą 2720 zł Silnik benzynowy GP 61cc https://www.rc-serwis.pl/sklep/silnik-benzynowy-gp-61cc/ Silnik benzynowy GP 123 cc Do sprzedania od ręki cena z dostawą 4720 zł https://www.rc-serwis.pl/sklep/silnik-benzynowy-gp-123-cc/

• By padbaq
      Witam. Sprzedam ogniwa 18650 oraz 21700 nowe z rozpakietowania (rw katalogowe)
      - sony vtc5 pojemność 2600 20/30A 9zl
      - sony vtc5a pojemność 2600 20/30A 10zl
      - sony vtc6p pojemność 3120 20A 10zl
      - Sanyo ga / samsung 35e pojemność 3500 8/10A 10zl
      - samsung 29e pojemność 2900 5zl
      - lg m50 10zl pojemność 5000 15A 10zl

Istnienie możliwość zgrzania w pakiet np do latania lub power bank na pole
    • By Leszekm35
      Sprzedam akrobata jakim jest velox revolution v2 . Model w pełni wyposażony przygotowany do lotu po włożeniu własnego odbiornika i pakietów . Silnik boxer DL 100 w super stanie technicznym .serwa JX HV 36KG . Stan modelu bardzo dobry Polecam. Cena jaka mnie interesuje to 4700zł . Możliwość sprzedaży modelu bez silnika i elektroniki , temat do dogadania .

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.