Skocz do zawartości

PZL-37 Łoś 1:6


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku no szacun zawsze Cię jakoś do łosia ciągnęło :D u mnie modelarstwo od prawie 2 lat leży ale może jeszcze najdzie mnie wena. Tym czasem będe tu zaglądał i kibicował i może mnie to zmobilizuje żeby corsaira dokończyć............

 

pozdrawiam, szacun man ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem ,ale to nie znaczy że się lenie.

Nie ma zdjęć i opisów, bo babram się teraz z mocowaniem rurek,kieszeni, itd w drugim skrzydełku.

Man nadzieje , że jutro złapie 2 godzinki na oklejanie .Przynajmniej kilka desek żeby położyć.

Może i czas na jakąś fotkę się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum http://www.pwm.org.pl/index.php ktoś wkleił kiedyś kolorowe zdjęcia Łosia zrobione we wrześniu/październiku na Okęciu. Widać tam było łosia bez silników. Jak będę miał chwilę to poszukam.

 

Edit znalazłem tutaj: http://www.ateista.pl/showthread.php?p=437711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, raczej na pewno kojarzysz ale gdybyś przypadkiem nie wiedział to w TV Lublin jest człowiek, który robi program o historii. Swego czasu szukał rozbitych łosi i trochę tego na wykopywał. Może warto było by się z nim skontaktować w kwestii kolorów? Jeśli dobrze pamiętam nazywa się Adam Sikorski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znowu przy Łosiu.

Poprawiałem spływ przy kadłubie.

Na planach był łyżeczkowaty, a na zdjęciach jest dwoma liniami prostymi przecinającymi się w okolicy gondoli.

Niby pierdołą, a zabawy całe popołudnie,

Ale teraz już mogę w centorpłacie kontynuować oklejanie , jest jak babcia przykazała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.