Skocz do zawartości

Napęd szybowca z przekładnią - zasady eksploatacji


piotralski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

To nie fair porównywać cięcie CNC do mojej ręcznej robótki. :D

Ryszard, to żadne CNC... skubane dremelkiem :D

 

Zajebiaszczo to wygląda :) !! .Chciałbym też tak w Virusie.

Piotrek robisz na zamówienie ?

Dzięki Rafał! Mi też się podoba :)

Aby była jasność to nie moja robota... Mam dobrego Kolegę, który modelarstwem para się już kilkadziesiąt lat... ma wprawę :)

Jak by co daj znać na PW - załatwię Ci takie wycinanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja może tak od końca. :) Jak się sprawuje wózek. Masz z tego co pamiętam Minimoa, czy startowałeś ją z tego wózka.

A co do filmiku to bardzo fajny. :) 

Nie miałeś problemów w czasie lotu od oporów od GoPro. Ja jak wepchnąłem w piankowca to model ledwo chciał latać takie były opory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozek rewelka! Minimoa przechodzi aktualnie remont po feralnym starcie z ręki ;)

Po założeniu GoPro na grzbiet Alpiny musiałem sporo trymerem zaciągnąć wysokość i pomimo tego nie była skora do szybowania - szła do matki ziemi ;)

GoPro jest sprawniejsze od hamulcy w skrzydłach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoPro jest sprawniejsze od hamulcy w skrzydłach :D

No to widzę, że nie tylko ja mam podobne zdanie. Widzę, że chłopaki latają tu i tam z GoPro i tak się już zastanawiałem czy ja coś zrobiłem nie tak, że wyżej niż 30-50m model nie dało rady wyciągnąć.

 

Co do wózka to się przymierzam do takiego, bo bez wózka nie będę startował z ręki. Minimoa leży od 1,5 sezonu i jak jej w przyszłym nie przewietrzę to mi korniki zeżrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której był ten oblot?

My na naszym urszulińkim lotnisku lataliśmy 15:30 - 18:30.

 

ED: Konrad, a co z Twoim Mobiusem?

Byliśmy u siebie około 11.30, wracając do domu koło 16 widzieliśmy jakiś ciemny samochód u Was :)

No to widzę, że nie tylko ja mam podobne zdanie. Widzę, że chłopaki latają tu i tam z GoPro i tak się już zastanawiałem czy ja coś zrobiłem nie tak, że wyżej niż 30-50m model nie dało rady wyciągnąć.

 

Co do wózka to się przymierzam do takiego, bo bez wózka nie będę startował z ręki. Minimoa leży od 1,5 sezonu i jak jej w przyszłym nie przewietrzę to mi korniki zeżrą.

Nie no wyżej idzie (wyciągałem sie wczoraj na 300-400m) tylko nie ma mowy o termice bo GoPro zainstalowana tak jak u mnie działa jak wywalone hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.