Skocz do zawartości

Zamiast Piperka zróbmy Wicherka 25 EP


Pioterek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zapowiedź.

 

 

W Październikowym numerze Modelarza cz.3 Wicherka 25M z planami i konkretnym opisem przygotowania modelu do oblotu oraz techniki samego oblotu modelu.

 

 

 

post-5634-0-01305600-1383326133_thumb.jpg

 

 

Zapraszam też na opis/test regulatorów marki ZTW mogących obsługiwać pakiety LiFe:

 

 

post-5634-0-79666600-1383340944_thumb.jpg

 

http://pfmrc.eu/inde...hless-controls/

 

Koszt takiego 65 A regulatora do Wicherka 25-M to 170 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam taki kłopot, że bardzo chętnie zakupiłbym zestaw do WIcherka 25M na http://www.rcszamotuly.pl/index.php?p=1_3_Kontakt, ale chyba jest tam jakiś problem z komunikacją, kontem mailowym. Dostałem jedna odpowiedź, ze 25M jest w przygotowaniu, że dostepny jest tylko oryginalny 25, ponowiłem pytanie o cenę zestawu 25M, i bez odzewu. Czy jest opcja zakupienia wycietego laserem zestawu do 25m gdzie indziej? Albo czy jest jakiś nowy mail do kolegi z rcszamotuły?

Oczywiście 3 "Modelarze" zakupione, nawet biblię Schriera udało mi się dorwać na allegroszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, kupiłbym nawet normalny, zmiany są faktycznie nieduże, ale moje maile pozostały bez odpowiedzi niestety. Byłbym wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu sprawy.

 

Dzwoniłem do przed chwilą do Szamotół. Twój mail doszedł, ale zaginął w gąszczu zapytań bo temat Wicherka okazuje się b. nośny. Mam propozycję zadzwoń pod numer 506 871 381 tak szybciej i na pewno załatwisz sprawę. Facet jest b. miły i uczynny a e_maile czasami jak listy to na poczcie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jak listy to na poczcie .....

Chciałęś powiedzieć na pocztach :) mamy dwie spółki pocztowe :D

Facet ma na imię Łukasz i na pewno pomoże. Już kolejny rok umawiam się z nim na lotnisko i jakoś nie może nam się spotkać...

U mnie kiepsko z budową, Zrobiłem tylko ster wysokości w stateczniku poziomym... Praca i brak gotówki(święta) nie pozwoliły na realizację projektu. Staram się jak mogę ale coś zawsze jest przeciwko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.