Skocz do zawartości

Zestaw modelu Falkon Leszka Kwarcińskiego


RobertK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 miesiące temu...

Panowie zamówiłem Falcona, wiem że standardowo jest malowany na kolor czerwony, jak z widocznością tego czerwonego koloru na dużej wysokości.

Istnieje możliwość zamówienia w modelu i innym kolorze zastanawiam się nad żółtym fluorescencyjnym.

Tylko czy jest sens dopłacać za zmianę koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam żółty u góry, czerwony na dole. Nie mam zastrzeżeń. Żółty jest ok. gdy jest słońce i odbija się od modelu. Ciemny czerwony daje dobry kontrast na tle nieba. To jest optymalny schemat "działania" kolorów". Powyżej 150-200m nie widzisz już koloru modelu (chyba że właśnie refleks słońca). Dokładnie tak działa zestaw kolorów Marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Najlepiej sprawdził mi się mieszany - czerwony centropłat i żółte uszy od spodu, biały z góry. Na większych odległościach nie widać koloru ale różnice tak. Ciemno-czerwony od dołu też widać przyzwoicie. Pozdrawiam - Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Jerzy Markiton

Wszystkie mocowania serw w skrzydłach Starlingów miałem i mam wklejone w wewnętrzną stronę górnego poszycia... Nie przyszło mi do głowy, że to może nie być rozsądne. - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem tutaj (a i w rc przeglądzie także) z klocków zrobiłem mocowania serw i wkleiłem je w skrzydła (podobnie jak poprzednicy). Do tego mocowane są serwa. Szybkie i pewne mocowanie.

Tam nie ma nie wiadomo jak dużych sił, by to miało wyrwać laminat z płata.

Gdyby tak miało być, producent z pewnością zaproponowałby inne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.