Skocz do zawartości

APOCALYPTO F5B CARBON / KEVLAR


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko po co ten węgiel? Przecież laminat w zupełności wystarczy :)
Po co laminat? Przecież sklejka by wystarczyła.. :) Po pierwsze węgiel w tym przypadku ma lepsze wiązanie-36mm przy takiej mocy musi być pewne na skręcenia. A drugi powód to po prostu estetyka,skoro model węglowy to i wykończenie węglowe..

 

Marek, koniecznie daj film z oblotu.... Przy takim ciągu faktycznie może wyrwać z kapci :)

Toć baa! Koniecznie film musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W końcu znalazłem troszkę czasu i postanowiłem dokończyć model. Lecz popełniłem błąd jak mały Kazio i może ktoś mnie poratuje dobrą radą :) Mianowicie postanowiłem wkleić serwa z małą ilością poxipolu na ramce.Po kilku minutach miałem wyciągnąć serwo i wszystko po brzegu zalać żywicą. Lecz miedzy czasie robiłem kilka rzeczy naraz i wyszło mi z łba,ze miałem na to kilka minut. Oczywiście serwa nie ruszyłem i na razie tak zostanie ;) Może ktoś ma jakiś sposób jak się do tego zabrać kiedy będzie potrzeba go wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Krzysiu - popierniczasz zdrowo ! Chciałbym kiedyś dostać Virusa do takiego stanu. Nie potrafię ocenić na ile kąt widzenia kamery "przyspiesza" model na tle ziemi.

Pozdrawiam - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powierzchnia na gniazda duża tylko robię wtyczki blisko spływu i niestety jest dość płytko . A chciałem je wkleić na sztywno. Zawsze robisz na 6 pinach ? Chyba się skusze i może sprubuje. Mostkujesz plus minus na wtyczce czy na kablu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak trzeba to robie na 6ciu pinach. Jak mam dwa skrzydła to każde mam na 6ciu pinach ale zasilania i tak mam zrównoleglone.

W kadłubie dociągnij + i - przewodem 1mm2 od pakietu lub BECA (zależy jak masz). Przewody z serw dolutuj do złącza w skrzydle - wszystkie równolegle, a lepiej polutuj wszystkie 4 dodatnie razem a potem do kawałka grubszego przewodu i dopiero to dolutuj do złacza. To samo zrób z minusem. Sygnałowe lutuj bezpośrednio do złączy. I po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgałeź przewody wychodzące z UBECA - jeden do odbiornika i z niego jest zasilanie odbiornika (i tradycyjne przez odbiornik serw Vki), a druga para przewodów niech leci bezpośrednio do złacza skrzydła grubszymi przewodami. Tak jest najpewniej i najbezpieczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-9332-0-57492600-1407758972_thumb.jpg

Panowie czy można w takim odbiorniku wydłużyc antenę zeby wystawała za obrys kadłuba?


post-9332-0-29546200-1407761498_thumb.jpgpost-9332-0-11342000-1407759921_thumb.jpg

Dzwignia SW wklejona na poxipol.Jedyna wada to mało czasu na poprawki..Oczywiście całość podlałem L85 dla świętego spokoju..

 

post-9332-0-57723000-1407760760_thumb.jpg

Wręga również wklejona,ze można konia zawiesić.Ma 38mm średnicy i 4mm grubość.Musi być solidnie ,bo przy ciągu kilkunastu kilo może coś niestety puścić,a tego bardzo byśmy nie chcieli ;)

post-9332-0-07719600-1407760957_thumb.jpg

Zaczynam od delikatnych łopatek,bo niestety ograniczają mnie pakiety.Ostatecznie mam zamiar wypróbować 18x21.Jeszcze mam pytanie odnosnie tego kołpaka.Czy duże prawdopodobieństwo jest ,ze samo dociśnięcie nie wystarczy.Jest na dwóch imbusach. A niebardzo chce mi się ingerować w ośkę. Ale jak trzeba to rada jak mocno ją oszlifować?

post-9332-0-26088500-1407761362_thumb.jpg

post-9332-0-40712500-1407762049_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlifuj tą ośkę bez zastanawiania się!!! w kirze wyszlifowałem rowek szlifierką, troszkę niestarannie ale warto było bo raz poluzowała mi się śrubka i tylko to przytrzymało kołpaczek ze śmigiełkami przed odfrunięciem a tanie to nie jest :P w PHASORZE już mam oryginalnie szlifnięty rowek :)

Jakie pakiety tam możesz włożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.