Skocz do zawartości

APOCALYPTO F5B CARBON / KEVLAR


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przez ile sekund pełny gaz ?? :D  2-4 ?

Szczerze, każdego rajcuje co innego w modelarstwie i to jest fajne ale napisz co Ciebie pociąga Marek w tym "spawaniu" ? ;)

Będąc na pikniku w Nowym T. pewien pan latał przez chwilkę takim sprzętem ,podobnym do Twojego i po 2-3 super wzniosach,marnym szybowaniu nic się nie działo ciekawego :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, ja Marka rozumiem... te 2-3 sekundy to dla niego 2-3 minuty Twojej akrobacji - z tym że Marek będzie miał 300% więcej adrenaliny :)

2, 3 lata i zacznie się stabilizować, w sensie szukać spokoju w lataniu :D

 

PS

W każdym razie z obserwacji podobnych przypadków ( w tym swoim) tak się prędzej czy później dzieje.

 

Marek, trzymam kciuki za oblot!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem już jeden,ale reżyserem była moja żona,więc nie dało się tego wrzucić na forum ;)Rafał ponoć wystarczy na 2sek. Czemu od razu chcesz posadzić mnie z tym panem w jednej loży :lol: Rafał tak naprawdę mogę robic to co Ty swoim wirusem czyli pełna akrobacja itd. pewnie w troszkę szybszym wydaniu ,ale zasadnicza róznica w windzie do góry. I tu chyba nie powiesz ,ze nadmiar mocy by Ci przeszkadzał? bo buchne śmiechem :D Jeśli mam ochotę wchodzę do góry jak muł zaprzęgowy,a jak mi się spieszy wchodzę w dwie sek. Ot taka róznica. Taki mały dreszczyk który czuję również słysząc silnk moki 400ccm.


Mówisz po 40ce wszystko się zmienia :P Myślę o dużej spalinie. I to jest moim celem,ale jestem leniwy i nie chcę już sam dochodzić do wszystkiego,więc czekam,ze może kiedyś mnie ktoś w to wszystko wprowadzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko :D ,właśnie takie coś chciałem przeczytać...

Sam jarałem się niedawno Fun Jetem kolegi który wyciąga ponoć ponad 300 km/h , efekt jest bo najpierw przelatuje a 1-2 s za nim dopiero pojawia się dżwięk..Tylko że używa max gazu 2-3 sekundy bo tak to by zniknął.. ;) .

Co do mocy to chyba jesteśmy w jednej bandzie -nigdy za wiele :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun jety mam już 3 sezony za sobą i raczej nie chodzi tu o bicie prędkości,bo gdyby tak było to bez przekładni na 3S 7x13 śmigło jest 500km/h zaśmigłowej i 8kg ciągu,więc metrowy pylon poszedł by w 400kM jak nic! ale to może kiedyś :) Ale trzeba spróbować wszystkiego,zeby wiedzieć co smakuje najlepiej..

 Śmigło 16x24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun jety mam już 3 sezony za sobą i raczej nie chodzi tu o bicie prędkości,bo gdyby tak było to bez przekładni na 3S 7x13 śmigło jest 500km/h zaśmigłowej i 8kg ciągu,więc metrowy pylon poszedł by w 400kM jak nic! ale to może kiedyś :) Ale trzeba spróbować wszystkiego,zeby wiedzieć co smakuje najlepiej..

 Śmigło 16x24.

I takie podejście jest słuszne. Tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego pociąga co innego ;) (osobiście wolę szybko ale bez silnika) mnie ciekawi Marku jaki czas w minutach łącznie polatasz  na jednym pakiecie tym modelem. Czekam jak inni na jakiś film. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mam żółwia tylko 600 W na pakiecie 2 600 4S mam czas pracy silnika koło 5 min co dla mnie = 10 wejściami po ok 30 s, (myślę ze w tym czasie wdrapuje się na około 300-400 m) bez harcowania i termiki tylko spokojne wożenie to koło 50 min latania  z głupotami oczywiście krócej. Wsadzam czasami też  większy pakiet 3 600 ale już mi  kręgosłup tak długo nie wytrzymuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.