Skocz do zawartości

APOCALYPTO F5B CARBON / KEVLAR


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...a kto zrobił bum? ;)

Wiem, że są szybsze wyścigówki klasy F...F ;) a dalej to wina filmowców :D i ja nie ogrodnik :)

 

Ps. Marku ustaw w modelu tylko wychylenie lotek do góry na 1 przełączniku na maksa jak pozwalają ustawienia serwa, potem z wysokości koło 500 m rozpędź model pod kątem koło 60 stopni i pstryknij wyłącznikiem na początek na wysokości koło 100 m co doświadczysz napisz jeśli zrobiłeś :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było nie chcący zawsze wszystko staram robić z rozmysłem a,że ciekawski ludek i sprawdzając wytrzymałość całości model odwaliłem na lotkach wspaniałą pętle z piękną muzyką zagraną skrzydłami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówię mnij gadania więcej latania wtedy jaja nie potrzebne :D

Marku lataj i dawaj jakieś foty i filmik :)

 

Ps. ten myk z lotkami powtarzany wiele razy i inne ciekawe sztuczki jak np, szybka równa beczka na jednym pstryczku ;)

ale na nowy sezon trzeba chyba wymienić serwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmem to będzie ciężko dziś sobie polatałem i parę razy pstrykałem lotki do góry ;) pozostałe myki powyłączałem bo robiło się niebezpiecznie i niestety staroć powoduje że nie panuje się nad galaktologią ale zachęcam do eksperymentów zwłaszcza tym modelem jest wdzięczny i bardzo go lubię - wytrzyma wiele.

 

Ps. Marek na filmie,który gdzieś wcześniej wstawiłem autorstwa Arabata (za co mu bardzo serdecznie dziękuję bo to jedyny człek co sfilmował mój model) przy tych szybki zejściach i wyrwaniach własnie w którymś momencie są lotki używane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyśku, jak juz musisz tak latać to mozesz dac pstryczek włączający takiego odwrotnego snap-flapa czyli lotki do wysokości. Wtedy z automatu lotki pójdą Ci za drążkiem a Ty nie pędzisz musiał niczym pstrykać "wtempo"

Większy model robi taki myk bez tego dziwnego lotkowania ;)

A po takim filmie i opisach, w niedługiej przyszłości pojawi siesta postów ze pękł bagnet lub skrzydła w locie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po takim filmie i opisach, w niedługiej przyszłości pojawi siesta postów ze pękł bagnet lub skrzydła w locie ;)

Dokładnie jak mówi Jurek, szans nie ma. Na wiosnę próbowałem, tyle że wspomogłem się jeszcze silnikiem przez chwilę. Wiało wówczas jakieś 5-6m/s. Skrzydła zostały a kadłub poleciał dalej. Odebrałem właśnie wzmocnione węglem w krytycznych miejscach. Na wiosnę podejmę jeszcze jedną próbę i zobaczymy. Przy mniejszych prędkościach nie było problemu, robiłem taki wymyk czy jak to nazwac często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety naładowane pełna moc w gotowości,jeszcze czekam na czeskie 5S ,ale teraz wypróbuje Bolt i A-spec. W obydwu zastosowana nowa technologia ponoć radziły sobie nawet na MŚ. Dzisiaj miała być próba generalna,bo pogoda była cudowna,ale kac rzucił mną o podłogę ;) Czyli jutro postaram się coś nagrać :)

post-9332-0-72049500-1412447278_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałem się ich bo zainwestowałem kiedyś w nanotechy i okazały się do d...pu po kilku ładowaniach. Kasa poszła w błoto! Ale te A-spec ponoć całkiem inna technologia. Więc trzeba dać kredyt zaufania. Bolt też jest interesujący,bo na podobnej technologii,większa pojemność mimo tej samej wagi.Wiec zobaczę która puchnie szybciej i gdzie większy spadek napięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanotechy były porażką i to grubą. My stosujemy A- Spece i w tym roku niektórym sprawdziły się cele Redzone w pojemności 6300 i mniejsze 2600. Bardzo twarde cele mieliśmy w zeszłym roku, były to No-name z jakiejś fabryki w Chinach. Opisane były jako Fullymax ale czort ich wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.