Skocz do zawartości

APOCALYPTO F5B CARBON / KEVLAR


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oszlifowałem z jednej i trzyma jak trzeba.Zastanawiam się jeszcze czy imbusy zabezpieczać dodatkowo preparatem,ale wydaję się ze nie powinno puścić. Ten pakiet też oglądałem i wydaję się,ze będzie miodzio. A co jednak dualsky ci nie wytrzymuje? Patrzyłem szóstą generacje również 70C ale nie widziałem 3250mah.Może nie ma. Jestem na etapie mocowania pakietu i tak się zastanawiam czy robic półkę czy tylko rzep plus jakaś blokada przed zgnieceniem regla.Ostatnia pólka dała mi kolo 25g dodatkowego balastu. A tym razem zbijam wagę jak mogę..Dzisiaj odpaliłem pierwszy raz motor i jestem w lekkim szoku jego mocy :) Poczułem lekki dreszcz na myśl o pierwszym starcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy po głowie to chodziło,ale ilość drogich odbiorników zawsze sprowadza mnie na ziemię. Ogólnie lotu się nie boję,bo inne wymagały większego refleksu i skupienia. Ale chyba bardziej się martwię czy wszystko dopatrzyłem czy wszystko zaskoczy jak należy..Pierwszy lot zrobię na hamowni w rękach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zamówić większe skrzydełko (2,5)m i mam mały dylemat jaki profil wybrać MH-32 czy SD7012? Oczywiście zależy czego oczekuję :) Napewno dynamiki,akrobacji ,a jak się uda to może chwycić czasem termikę. Jęsli któś z nich korzystał będe wdzięczny za kilka słów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie szukam dziury w d...e i nie piszę,ze ma złe skrzydło :) tylko zamawiam sobie większe jak będę chciał dłużej powisieć w powietrzu..Ulotniłem takie dwa,a trzeci kończę. Różnią się tylko bebechami,więc mam ochotę na inne skrzydełka ,bo kadłub jest pakowny i rozwojowy..Satelitę zawsze mam na wierzchu,ale ona działa w jednej polaryzacji,a pełny zasięg zapewnia mi odbiornik który ma zbyt krótką antenę ;)


Też bym chciał,ale brakuje mi jednej rzeczy ''czasu''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Model oblatany z miesiąc temu :) na śmigle 16x13. Było dynamicznie,ale trzeba sprawdzić śmigło docelowe ,żeby poczuć adrenalinkę i wypróbować wytrzymałośći wszystkich elementów.Śmigło 16x24 już poważone,ale pojawił się mały problem mianowicie otwory w smigle są większe niż np. RFM. Myslę ze 1mm różnicy. Może ktoś przerabiał taki problem,bo nie wiem czy nie będzie zadnego bicia czy coś w tym stylu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku to jest logiczne ze idzie inny kołpak :) Zastanawiałem się czy mogę je poprostu uzyć na tym kołpaku.? Ale sądząc po twojej reakcji to lepeij nie.

Już któryś raz słyszę niby f5b to powiedz mi gdzie jest u mnie "niby" Bo muszę to niezwłocznie usunąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym tez pomyslałem,zeby  coś tam nabić. Ale wiesz jak jest już mialem startować,a tu ciągle coś piachem w oczy :) Gdym wiedział ze bedzie ok to bym to olał,bo napewno nie bede kupował innego kołpaka.Mam od władka z czech,a RFM mają takie same wymiary. Bede jak mówisz kombinował z tuleją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.