Skocz do zawartości

APOCALYPTO F5B CARBON / KEVLAR


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile waży, ale jedna ręką jeszcze da się go ciepnąć :) Lata na 10S... sam wungiel :D

 

Znalazłem na komórce ostatni wynik ;)

 

Co do BF mam tak ustawione że muszę bardzo delikatnie zaciągać, ale generalnie łagodnie schodzi (Falcon) pod kątem jakieś 20-30 stopni. Przy samej ziemi zdejmuje BF.

post-9368-0-88015200-1375178573_thumb.jpg

post-9368-0-07792400-1375178614_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Musisz nagrać kiedyś jakiś filmik i pokazać jak to tnie powietrze :) Jeszcze mi powiedz jak ustawiasz brake? hard 100% czy custom,bo miałem na 80% i kreciły się łopaty..bo jeszcze jest brake ramp i też nie wiem co tam dać? Panowie i Panie proszę o podpowiedż :D A i jeszcze jedno jak odczytujemy dane z logera to nalezy je skasować ,zeby zapisał nowe,bo rozumiem ze jak się nie kasuje to gromadzi średnią z kilku np pakietów.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w locie termicznym pomagacie sobie sterem wysokosci?czy nalezy tak przesunąc SC aby SW był w pozycji neutralnej? Bo ja lecąc z lekko wychylonymi lotkami w dół muszę podniesc SW około 1-1,5mm aby zniwelować opadanie..czy to normalne? czy nadal złe SC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem :) Ale jak narazie jestem w fazie regulacji,więc co chwila to ląduje to zmieniam kąty.Ale w krótce nagram kilka filmów i coś trzeba będzie wrzucić..A druga sprawa,ze jak narazie na trzy razy to tylko raz był ze mną kumpel..W sumie latem mam najmniej czasu na to wszystko,bo moje dziewczyny ciągle chcą gdzieś jechać na plaże :D A ,ze wody tu nie brakuje to zaczełem mysleć o szybowcu na plywakach :) hehe. Także Rafał cierpliwości,wkrótce cos zapodam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Narazie kilka razy nim latałem,a jak już latam to jeszcze ciągle coś reguluje :) W każdym razie staneło na 4mm i już wydaje się ok.Ale mam niedosyt ze SC,do tej pory 65,68,ale teraz sprawdze 72. Co do pikowania to oczywiscie już przy pierwszych próbach nie wytrzyamłem. Raz mało nie przysiadłem na lotnisku ,bo za mocno go poderwałem,az stracił strugi :) Następnym razem nagram coś co będzie bardziej efektowne. Super sprawdzają się klapy przy termice i dzięki temu mogę zwiększyć kąt natarcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki ;) Mam nadzieje, że ta wersja będzie latała tak samo fajnie jak wersja "emerycka" :) Zobaczymy, teraz czeka mnie trochę pracy i w górę. Mam nadzieje, że wyrobie się w tym tygodniu i na weekend będzie gotowy. Na pewno opisze wrażenia z lotu, może jakiś film też się uda nakręcić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie pomiary na stół i będzie można coś porównać :) Dobrze,ze coraz więcej sztuk pojawia sie na naszym forum,bo będzie można porównać swoje doświadczenia.. Jak narazie guru jest Krzysiek "pseudomodelarz" :D Odbył najwięcej lotów,ale zimą mam nadzięję,ze Cię dogonie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.