Skocz do zawartości

APOCALYPTO F5B CARBON / KEVLAR


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czasami fajnie wrócić do tych pierwszych modeli :) Ale w tym tyg przychodzi paczka od skośnookich z węglem i zabieram się do wręgi i dzwigni w szybolu. Powiedz mi Krzyśku czy jak wklejałeś dzwignie na zywice to ci nie spływała na boki wewnątrz lotki? Bo jak się wyżłobi otwór to oczywiście jest pusta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym modelem,mianowicie podczas pętli wpada w korek jakby nie się wyginal SW ale jak go macam :) nic nie czuje;/ i zastanawiam się co robić ? wyrywać go i robić od nowa czy kamere zakładać i pobawić się w szpiega..Coś się wykręca i nie mogę dojść co..Może ktoś ma jakiś pomysł?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prace ruszyły dziebko do przodu,bo w końcu doczekałem się węgla i można było zacząc wklejać wręge..Okazało się,ze zejdzie troszkę dłużej niż jeden wieczór,bo obróbka 5mm formatki nie jest taka łatwa..

 

post-9332-0-79554600-1382818259_thumb.jpg Miałem regulator polutowac na krótko ale w końcu zdecydowałem się na goldy 7mm i wyszło to całkiem dobrze Zawsze będzie możliwość szybkiej wymiany na inny chodz powinien wytrzymać wszystko ;)

post-9332-0-78669600-1382817408_thumb.jpg

post-9332-0-35851700-1382817509_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czysty wungiel :) Ponoć ponad 30 warstw..Ostatecznie trzeba było użyć plotera,a dopieszczać pilnikami diamentowymi..Planowałem sam wyciąć,ale się zdziwiłem twardością..

 

Właśnie przeliczyłem zestaw atomowy i żeby Piotrek nie twój regulator to ciężko bym to widział ;) Na śmigle 16x16 mam 14kg ciągu przy masie 1900gram..Czuję,że wyrwie mnie z butów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.