Skocz do zawartości

Red Bull Air Race 2014 w Gdyni


Piotr_O.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Achtung Achtung, dostałem właśnie bardzo ważną informację na pytanie co wolno a czego nie wolno wnosić.

 

"Według regulaminu "pojemników na płyny lub produkty spożywcze wykonanych z twardego materiału, w tym butelek plastikowych" - czyli w sumie co wolno, jak nie wolno napojów w plastikowych butelkach? Tylko soczki w kartonikach? O jedzeniu nic nie ma, a odnośnie sprzętu foto sam mam zagwozdkę - regulamin stanowi "kamer i aparatów fotograficznych oraz innych tego typu urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz, z wyjątkiem przeznaczonych do ściśle prywatnego użytku, a także urządzeń służących do przesyłania obrazu, dźwięku, opisów wydarzeń poprzez Internet lub inne formy przekazu. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, a zdjęcia muszą być robione dla celów prywatnych". Ale ja zamierzam robić zdjęcia lustrzanką dla celów własnych, a na mocy tego zapisu można byłoby zabronić wnoszenia smartfonów, bo z nich da się puścić transmisję do netu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dopisać do regulaminu: "Zabrania się przebywania w strefie dla widzów, zabrania się zwracania wzroku w kierunku samolotów, zabrania się oddychania w pobliżu imprezy, należy zatkać sobie uszy" Ot taka kwadratura koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie martwię - picie i tak będę miał w butelce. Mają być upały w weekend jak do tej pory więc nie wyobrażam sobie publiczności bez własnej wody.

Co do sprzętu - mam zoom 50x optyczny więc się nie martwię. A jak będę fotografował z "mojej" skarpy to i statyw będę miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba wspomniał, że będzie można kupić puszkę Red Bulla - byłem na kilku eventach organizowanych przez nich i na żadnym nie było możliwości zakupu ich produktów - hostessy zawsze rozdawały za darmo :D Jeszcze mieliśmy wybór czy chcemy z cukrem czy bez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarpa - klif - miejsce , o którym mówiłem jest gdzieś parę kilometrów od Barracudy więc dla zamiejscowych to nie jest najlepszy pomysł. Tym bardziej, że z tego miejsca będzie widać tylko nawroty po ostatniej bramce. Przynajmniej tak mi się wydaje. Okaże się jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą a nawet bardzo dobrą nowinę :)

 

"Info od nich:Śpieszmy z wytłumaczeniem. W regulaminie zaraz zostanie zmieniona informacja o wodzie w butelkach. Będzie zakaz wnoszenia butelek szklanych. Także zarówno jedzenie jak i wodę w butelkach plastikowych będzie można wnieść. Jeżeli chodzi o sprzęt fotograficzny - można wnosić lustrzanki z wymienną optyką, ale zdjęcia mogą być robione na użytek prywatny."

 

SKRAF - no to by było idealnie ale przy tej ilości ludzi to ja nie wiem czy się tam jakaś hostessa przeciśnie :lol: A jak już będzie to pewnie cała ogołocona. Choć liczę, że wyhaczę choćby jedną puchę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą a nawet bardzo dobrą nowinę :)

 

"Info od nich:Śpieszmy z wytłumaczeniem. W regulaminie zaraz zostanie zmieniona informacja o wodzie w butelkach. Będzie zakaz wnoszenia butelek szklanych. Także zarówno jedzenie jak i wodę w butelkach plastikowych będzie można wnieść. Jeżeli chodzi o sprzęt fotograficzny - można wnosić lustrzanki z wymienną optyką, ale zdjęcia mogą być robione na użytek prywatny."

 

 

Hehehe

Podaj proszę gdzie to umieścili - wydrukuję sobie i powieszę na szyi obok lustrzanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosili już dzisiaj ostro na treningach. Siedziałem prawie cały dzień, nie czepiali się co do butelek z wodą. Sprawdzają tylko plecaki czy nie ma niebezpiecznych urządzeń. Aparaty z długimi obiektywami też można wnosić. Miejsca dla widowni jest bardzo dużo, wątpię żeby nie było gdzie się ruszyć. Dzisiaj jak na taką przestrzeń to było prawie pusto. Oczywiście od jutra będzie wiele więcej ludu, ale myślę, że każdy znajdzie dla siebie miejsce. Nie można słuchać tych spekulacji. Raz słyszałem, że ma być milion innym razem, że 50 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.