Skocz do zawartości

FW 190 1.2m (XL)


sławek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy prowadzący inne relacje z Markowych modeli XL zaczynają mnie przeganiać z robotą -trzeba zakasać rękawy :)

 

2877f0c2d6cd4850med.jpg

 

fe6ac8e238625c94med.jpg

 

59a57546e00a0fecmed.jpg

 

Jestem mało zadowolony ze srebrnej Pactry : krycie słabe a same "srebrzenie się" tylko pod pewnym kątem oświetlenia

Ale może to i dobrze ....

Najwięcej czasu spędziłem z flamastrami ale akurat dla nich praca już się skończyła przy tym modelu.

Jak czas pozwoli jeszcze dziś położę znaki,jutro wstawię napęd.....(naiwny optymizm :) )

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak do tej pory każdy model tej klasy, który powstał cieszy oko i mam nadzieję, że zobaczymy je na żywo na najbliższych zawodach ESA. Ciekawe czy poza moim Me-262, P-40 Roberta, FW-190 Sławka, Bf-109 Konrada i Spitem Marka ktoś jeszcze coś buduje. Może się pochwali chociaż zdjęciami. Chciałbym zobaczyć te samoloty we wspólnym przelocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pochwały -to miód na moją próżność :)

Bierutów - byłby pierwszy zlot XL :)

Wracając do tematu :

-silnik wstawiony (Hextronik 700) ,martwię się o małą prędkość ,kołpak nie docelowy

-ciąg praktycznie 1:1 (pakiet 2200mAh)

-radio ustawione , expo na 60% , zobaczymy jak będzie w locie

-Pierwsze warstwy oznaczeń, pośpiech spowodował że krzyże są nie do przyjęcia -będę musiał białe naroża poszerzyć by wyszczuplić czarne krzyże -a to nie łatwe bo biała ma słabe krycie...

- jeszcze spływ skrzydeł przy kadłubie do przemalowania -ciemnym szarym

-po dokręcać imbusy (po paru minutowych próbach stopka jest już z luzem)

 

0c8bf707ea7ad9f3med.jpg

 

I jak czas,pogoda pozwoli w sobotę oblot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koniecznie Przemek "pomaziaj" mesia flamastrem -bardzo uplastyczni to jego fakturę.

 

Foczka odbyła swój dziewiczy lot -trzęsące się ręce i zbyt tylne wyważenie doprowadziło do dwóch niezamierzonych "lądowań" ale EPP to EPP -zero strat :)

Jedyne poprawki jakie muszę wprowadzić to poprawa SC-jest zbyt tylne , zmniejszenie wychylenia lotek (zmieniałem zasilanie nadajnika i szlag trafił ustawienia DR )

Balem się o brak szybkości przy 700kv ale nie ma tragedii -Roberta P-40 na 900KV jest co prawda szybszy ale niema dramatycznej różnicy .

Film nakręcony dzięki pomocy Roberta który towarzyszył se swoim P-40

Poskładałem klip na szybko-jak mi w duszy grało -może nie przemyślany i przeładowany ale jest !

 

http://www.youtube.com/watch?v=XScjWhAB_nk&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory każdy model tej klasy, który powstał cieszy oko i mam nadzieję, że zobaczymy je na żywo na najbliższych zawodach ESA. Ciekawe czy poza moim Me-262, P-40 Roberta, FW-190 Sławka, Bf-109 Konrada i Spitem Marka ktoś jeszcze coś buduje. Może się pochwali chociaż zdjęciami. Chciałbym zobaczyć te samoloty we wspólnym przelocie.

 

Tak ładnie wszystkich wymieniasz, chyba czas kończyć mojego spita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.