Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja mysle ze jest urzywany!Takich zboczy niema w calej polsce

Tyle  dobrego słyszałem o sanktuarium-RUSKO.  .muszę  koniecznie wstąpić jadac na Czarną Gorę  na  narty  / może Jurek da sie namówić na śmiganie/  -armatki juz wala snieg http://czarnagora4.webcamera.pl/  ...otwarcie sezonu  niebawem ../dobry dojazd / ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na "moje" zbocza to jeszcze wysokosci i ładnych widoków. .-)

Na północy jest pieknie, ale rozrzut odległosciowy zboczy jest spory.

U was pod tym wzgledem dużo lepiej, a u mnie super .-)

A u nas nisko, blisko, brzydko, szybko i trudno. Ale jakos sobie radzimy

Janek zapraszam, byle był by wiatr ;) ja wole narty w CZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas nisko, blisko, brzydko, szybko i trudno. Ale jakos sobie radzimy

Janek zapraszam, byle był by wiatr ;) ja wole narty w CZ

lubie czarna góre..bo  mam super dojazd, parking... wc-darmo   i   znizki  dla seniorów   a   nocleg  w ladku  no i  suwaczki-kuracjuszki..  na dansigu  . :D   strach  czasami tam  isc..takie  brania..

Janek!Jak bede jechal do Mechelinek w maju to moze wstapie do Ciebie?polatamy? Jezeli zaprosisz,oczywiscie!!!!

przyjezdzaj  z  noclegiem  jest  gdzie  spać  ,,,i  polatać   ;)  a  i  narty wodne,..lub  solowka..szelki do gaci mam  :lol: http://postimg.org/image/4qns23lld/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klif działa. Przez godzinę 8-9 potem 5-6. I to nic ze na koniec krople wody zamarzły na skrzydłach. Latalo sie bez czapeczki i rękawiczek ;)

 

Janek, w Czechach lepszy parking, lepsze górki, lepsze stoki i wyciągi, WC zawsze za darmo, noclegi i jedzenie nie do pobicia, i tak jak powinno byc czyli koedukacyjne sauny, a Czeszki .... bez hamulców ;) kto nie był ten nie wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klif działa. Przez godzinę 8-9 potem 5-6. I to nic ze na koniec krople wody zamarzły na skrzydłach. Latalo sie bez czapeczki i rękawiczek ;)

 

Janek, w Czechach lepszy parking, lepsze górki, lepsze stoki i wyciągi, WC zawsze za darmo, noclegi i jedzenie nie do pobicia, i tak jak powinno byc czyli koedukacyjne sauny, a Czeszki .... bez hamulców ;) kto nie był ten nie wie ;)

TAK..Kolego  znam  to wszystko  ..bywałem bardzo często na Slowacji i w Czechach...smakowalem "utopenca"... ;) ale  Czarną Gorę i spanie w Ladeku  mam gratis.. na rozruch ...A tak na fest na nartach  bywam u kolegi w Austrii..tam mam widzenie  z Falkonami -- Mysticiem itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przymierzałem sie do latania w piatek na naszym klifiku. I to były dobre przymiarki. Warunek był szacowny i znacznie lepszy niż na ostatnich mikołajkowych zawodach. Do modelu w każdą dziurkę wsadziłem najcięższy balast jaki miałem, a on prosił o jeszcze! A nie było go jak nakarmić balastem ;) Tak jeszcze tam nie latałem. Pod koniec mojego latania, jak zwykle niespodziewanie przyjechał Jiri Soucek z CR potrenować sobie w zacnym miejscu ;)

W sobote wpadłem na główne rusko i trójca wroclawska polatała sobie w bardzo fajnych warunkach, choć nie tak rewelacyjnych jak to było w piatek. Niestety po czterech godzinach na zboczu musiałem uciekać do domu, bo zęby same z siebie zaczęły klekotać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.