Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Bóg zaplać  "Dobry Człowieku "..ja jutro latam u siebie mam bajeczny zachod .zrobię fotki ..a  w niedzielę mam w planie-  sniadanie / nawet się rymnęlo /  u proboszcza  w Unisławiu   / tym razem zrobię fotki  jakie było menu...lubię bazanta w sosie migdalowym :D  a nie ktorzy lubią i prostują na surowo glizdy / na Zwirowni /  potem na tacę i loty...oplatek  modelarski  u gory widziałeś -ZABIORĘ.. :lol:  U mnie już pizga z deszczykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Kamil ma filmików całe mnóstwo jeden z telofonu ;) ale za to cały dzień z kamerki HD z samochodu  czekajcie zaraz wstawię wszystko po woli muszę wkleić tylko ramki do respecta  dostał właśnie nowe serwa na lotki MKS bo po dzisiejszym lądowaniu przy 17m/s w trybie szybowca bez lotek i mechaniki płata stwierdziłem że jak respect dostał nowe życie bez strat i rysek lądując tylko na kierunku i wysokości z motylka dostanie MKSki w lotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś było latanie silnikowe we Wro.

Ja swoje serwo w USiołku tez już wymieniłem, plus zrobione serwa w jednym skrzydle Respecta - już mnie irytowało jak machał do mnie klapami i lotkami. Przy okazji okazało sie, że dźwignie aluminiowe serw są do bani.

A Antek przysłał mi fajne zdjęcie z MP z ww Respectem:

post-9196-0-15498600-1419879868.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Płoszewie dymało16-17 ...miałem lustracje miejscowki  kolega w niebieskiej kurtce ...zajechał połaził ...mial stracha  latać ale byl na miejscówce "gościnnej..".."miejscowe"  latają 200-300m dalej chyba się nie pokapowal .Myślałem ,że to Jurek..szkoda.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałbym nie polatać skoro wieje?

post-9196-0-92990700-1420739597_thumb.jpg

 

więc wyciągnąłem USiołA i przeprowadziłem zestaw lotów testowo-konfiguracyjnych.  Oblatałem i ustawiłem łącznie 8 konfiguracji modelu - a co mi tam

post-9196-0-42543900-1420739649_thumb.jpg

 

Robiłem sobie spokojnie zakręty takie na 30-40m. No i sprawdziłem jak się bimba. Bimbło na 80m. Całkiem nieźle jak na coś bez silnika.

post-9196-0-64734600-1420739572_thumb.jpg

 

jutro niestety chyba  mokro będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.