Skocz do zawartości

F/A-37 Talon - ze zmienną geometrią skrzydeł do przodu


Rekomendowane odpowiedzi

Robert,

 

fajnie, że są na forum tacy goście jak ty.

Przy całej wyjątkowości Twojej kolekcji bardzo "oswajasz, uzwyczajniasz i uzabawiasz" modelarstwo, wciąż trzymając poziom.

 

Niebagatelnie, zaskakująco i bez mentorskiego popierdywania z poziomu stratosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem model i to w spektakularny sposób :(

Eksperyment się udał, ale chciałem nim jeszcze trochę polatać zanim go rozmontuję. Ale cóż. Błąd konstrukcyjny, zbyt słabe wzmocnienie na górnej części centropłata nie utrzymało skrzydła.

Aż mi mowę odjęło jak spadał.Kompletnie mnie to zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimować się nie da. W sumie zostały z niego części ruchome skrzydła. Musiałbym go zbudować od nowa. Jako prototyp wielokrotnie go rozcinałem i składałem w różnych miejscach, może to też osłabiło konstrukcję. Teraz gdybym budował drugiego pewnie by wyszedł ładniejszy, nie taki pokancerowany jak ten.

Ale i tak mi go szkoda i czuję niedosyt latania nim. Powinien odejść na emeryturę jak inne moje projekty po wylataniu odpowiedniej ilość godzin. No ale cóż, chyba było mu to pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.