Skocz do zawartości

czy nigdzie juz nie mozna kupić modeli małych??????????


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek no prosze Cie.budowałem modele i mialem dwa dwupłaty jeden mial 1200 rozp i latal na cox 2.5ccm super zabawka a drugi to smitch mini plane budowany z planów sig(relacja gdzies jest na tym forum)i latał na 3.5ccm gdzie producent zalecał 7,5ccm.Ale warunkiem było odchudzenie konstrukcji.Plik dla przykałdu zobacz wage i silnik w tabelce

post-604-0-01190400-1392121081.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg, tah, trust, Zugkraft- to się dzisiaj liczy, ale to moda. Nie narzekajmy- kto rozumie aerodynamikę i "widzi" przezroczyste powietrze skrzydło, ma poprostu lepiej. Wie też, czemy to lata, ale "siłowcy" też latają i o to głównie chodzi- żeby latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też szukałem, Są w USA i u Angoli. U nas nic. Pozostaje konwersja z elektryków. Ja chyba "uspalinowie" pioneera 1400 żeby tanio i bez strachu wejść w spalinowe.Może kombaty by się nadawały pod takie małe silniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi - popyt kształtuje podaż. Zamiast silniczka spalinowego 2,5 teraz bierze się bezszczotkę i pakiet li-po 1,8Ah. Zawsze odpala, nie jest ubabrany w oleju i można go wsadzić do byle styropianu. Dlatego jest bardzo duży wybór małych styropianów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.