Jump to content
modelarz115

Fokker DR1 mini, Trenerek STS - czyli ciekawe parkflyery :)

Recommended Posts

Ściągnąłem łobuza z drzewa... Wisiał chyba z miesiąc a dzieje się tak jak nie sprawdzimy pakietu na mrozie  :P

Strzelanie z procy nie dawało rezultatów, silne wiatry też. Pomogła dopiero długa tyczka i wysoka drabina.

post-14749-0-70485800-1458313624_thumb.jpg

Elektronika i silnik działają, myślałem że będę miał chociaż filmik z pokładu ale kamera nagrała tylko 50sek i prawdopodobnie wyłączyła się od mrozu...

model niestety już do niczego się nie nadaje  :(

Na pocieszenie dodam, że Wicherkiem lata mi się baaaardzo podobnie i jest ten plus e silniczek sobie pierdzi  ^_^

post-14749-0-17259000-1458313327_thumb.jpg

post-14749-0-53635600-1458313413_thumb.jpg

Ściągnąłem łobuza z drzewa... Wisiał chyba z miesiąc a dzieje się tak jak nie sprawdzimy pakietu na mrozie  :P

Strzelanie z procy nie dawało rezultatów, silne wiatry też. Pomogła dopiero długa tyczka i wysoka drabina.

attachicon.gifIMGP0038.JPG

Elektronika i silnik działają, myślałem że będę miał chociaż filmik z pokładu ale kamera nagrała tylko 50sek i prawdopodobnie wyłączyła się od mrozu...

model niestety już do niczego się nie nadaje  :(

Na pocieszenie dodam, że Wicherkiem lata mi się baaaardzo podobnie i jest ten plus e silniczek sobie pierdzi  ^_^

attachicon.gifIMGP0327.JPG

attachicon.gifIMGP0328.JPG

Dopiero teraz natknąłem się na ten temat, za poszeptem forumowego systemu podpowiedzi po słowach kluczowych - parkflyer, jako że utraciłem takiego i ogłaszałem rozpaczliwie to i owo...

Gratuluję studenta Modelarza Filipa. Jak Mu idzie walka z twardą modelarską materią ? Coś Go nie mogę wypatrzyć w tematach...

Bardzo fajne zdjęcia, sesji gratuluję także :) . 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Thonni
      Witam 😎
      Moja Extra po malowaniu ✌
      🛩

• By Jakub942
      Witam
      Sprzedam model gama 2100 arf. Model  mało używany. Nigdy nie zaliczył Kreta, jedynie obtarcia od transportu i lekko ukruszona koncowka stera wysokości.
      Model zawiera silnik, regulator i 4 serwa (Dodatkowo popychacze i gniazda klap)
      Kontakt PW / telefon 661 222 424
      Cena: 400zł
      Wysyłka za darmo (możliwy odbiór osobisty Wrocław/Gromadka)

• By Wojteq94
      Zaczne od tego, że jeszcze raz serdecznie wszystkich witam, i z góry przepraszam jeśli któreś pytanie będzie idiotyczne, ale w budowie jakichkolwiek pojazdów zdalnie sterowanych jestem totalnym laikiem, i dopiero buszuje po wszelakich miejscach gdzie można znaleźć potrzebne informacje. A więc od początku, wiele lat temu mój ojciec bral udzial w jakichś warsztatach gdzie tworzyli łodzie zdalnie sterowane, ale było to(przynajmniej dla mnie) bardzo, bardzo dawno teraz łódki należą do mnie, i chyba dojrzałem żeby je skończyć i czasami popływać. Na początek chcę się skupić na jednej, mniejszej, napędzanej jednym silnikiem. Mam na poczatek kilka pytań:
      Ciężko mi określić co tak naprawde ma napedzac taka łódke, w jakis sposob dobrac moc silnika, bo bladego pojecia nie mam czy np cos takiego uznac za mocne, czy stanowczo za slabe 
      https://allegro.pl/oferta/zestaw-regulator-60a-silnik-540-55t-szczotkowy-rc-7226268583?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
      W jaki sposób dobrać nadajnik i odbiornik?(zalezy mi zeby byla mozliwosc cofania) Na początku oczywiscie nie chce nie wiadomo jakich cudow ani osiagow bo w razie czego nie chce duzych strat
      w łódce juz jest serwo, mozna je zostawic, czy lepiej wymienic na lepsze? Chyba na ta chwile tyle pytań, w miare prac bedzie pewnie jeszcze duzo niejasności, wiec miejcie cierpliwość ponizej zdjecia obu łodzi

• By Łukasz.S
      Witam, chciałbym przedstawić nasze lotnisko znajdujące sie na pograniczu Stryszowa z Barwałdem w strone zapory w Świnnej. Dojazd bardzo prosty jadąc od strony Stryszowa obok PKP w strone Barwałdu na szczycie góry jedziemy w lewo na zachód (w strone zapory) drogą gruntową okolo 400m.
      Miejsca bardzo dużo więc nie ma problemu z lądowaniem żadnym modelem. Latamy od kierunku południowego po zachodni aż do północnego-zachodu. Możliwe latanie na żaglu i w termice po prostu raj dla szybowców. Spotykamy się zazwyczaj w niedzielne popołudnia jak tylko pogoda na to pozwala. Dzielimy lotnisko z kolegami paralotniarzami, ale nie ma żadnego problemu z miejscem na niebie

Kilka zdjęć z dzisiejszej niedzieli było trochę zimno ale znowu w lecie narzeka się że za gorąco ...
      zdjęcia z telefonu to jakością nie grzeszą...

I kilka dawniejszych

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.