Skocz do zawartości

Moderatorzy


Wojtass_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczek_RC

Nie ma za co TeBe ;) . Temat jak dla mnie stał się już nieco nudny z jednej strony ci ,którzy moderowali ale nie moderują  ,ale za skarby nie chcą żeby ktoś inny pociągnął temat moderowania , do tego paru co nie chce moderować  i nie chce żeby moderowano , więc tak na prawdę nie wiem po co zaczynać temat o niczym bo to jak gadanie o wyborach które będą za 4 lata ;) . Ja nie muszę moderować bo do pokazania że ktoś nie ma racji nie potrzeba napisu moderator tylko wiedzy a przez 30 lat modelarstwa kilka sezonów rywalizacji międzynarodowej w F3F troszkę tej wiedzy się nazbierało . Na polskich  forach tak jak w tym temacie: jest 20 krytykantów , 10 laików i 2 słuchaczy wybaczcie więc ale mnie wyleczyliście z głupiego pomysłu który przeszedł mi przez głowę (moderowania) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Nie jestem zainteresowany  ani tworzeniem takiego działu ani moderowaniem w nim . Funkcja moderatora potrzebna jest tym którzy muszą mieć władzę żeby narzucić swoje zdanie a mi do udowodnienia racji  w zupełności wystarcza wiedza ,którą posiadam ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Wybacz Tomku w twoim przypadku jest inaczej widać ze robisz to co lubisz i masz wiedzę , i z tego co obserwuję to chyba jesteś jedynym ,który aktywnie moderuje  na tym forum . Myślę że wszystko zostało już w temacie moderacji napisane , nie ma sensu pisania dalej o moderowaniu i temat można zamknąć co oszczędzi nam czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca moderatora to nic ciekawego w sumie. Porządkujesz tematy, wydzielasz OT do innego wątku. Kasujesz posty, łączysz wątki, a czasem zatwierdzasz kogoś w powitalni. Reagujesz na zgłoszenia postów. Dyscyplinujesz niekulturalnych itp. W W sumie na okrągło latasz ze szmatą po oddziale. :) To coś w rodzaju służby, poświęcasz swój czas i serce dla dobra forum. Nie zauważyłem a by komuś z moderatorów "odbiła palma", choć niektórym maruderom może się tak czasem wydawać.

Może zapał opadł, albo brak czasu, spowodował, że ktoś nie zagląda na forum tak jak kiedyś, a moderator powinien być często na forum.

U Ciebie z czasem to chyba kiepsko, choć jakbyś kandydował to masz mój głos, tylko popracuj nad dyplomacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.