Skocz do zawartości

Moderatorzy


Wojtass_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jeszcze raz powtórzę ... Po pierwsze dojrzej trochę .. Po drugie nie ufaj tak marnemu sprzętowi bez atestu bo tu nikt nie zarzuca Ci braku doświadczenia. Przypieprzyłeś Sobie w płot i rozwaliłeś sprzęt lecąc obok własnej głowy ... mogło do tego dojść w innych okolicznościach np. jak leciałeś babom nad głowami w innym filmiku pokazując jak mijasz linie energetyczne czy telefoniczne. Mogłem coś pokręcić bo już ich dokładnie nie pamiętam, ale DOJRZEJ trochę !!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufam polskim sprzętom, chińczykowi bym nie zaufał :) Przywaliłem w płot bo nagle zaczęło wiać i źle wyliczyłem trasę do lądowania. Przy czym nic nie rozwaliłem... kamerka mi wpadła do środka modelu bo miała taką możliwość. Myślisz że od takiego lekkiego uderzenia coś mi się zepsuł ? Po za tym latać koło siebie to co to za czyn...nie rozumiem, kupa modelarzy przelatuje obok siebie, ląduje przy nodze..normalka ..

 

Już nie drążę :D Już wcześniej obiecałem sobie, że nie będę się odzywał no ale jak się czyta mądrości co po niektórych... :)

 

Koniec :D Zamykam się już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczne słowo w okresie młodzieńczej beztroski - "odpowiedzialność" i "zdolność przewidywania oraz ponoszenia konsekwencji" :)

 

Dla mnie temat Twoich wybryków zamknięty i za 10 lat możemy o tym pogadać przy piwie. Gwarantuję Ci, że inaczej już będziesz do tego podchodzić.

 

EDIT:

 

To w nawiązaniu do zmienionej treści Twojego posta :

 

"Magiczne słowo "Mogło" :) "

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Tu nie ma o czym rozmawiać sprawa jest prosta i jednoznaczna . Jak nie skończysz kolego durnowatych dyskusji filmy i twoje dane wyślę do ULC i życzę powodzenia będziesz mógł się wszystkim pochwalić jak się kończy wymądrzanie się na forum

komunikat_uav.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co się wyrabia w tym temacie... :huh:

Nie za bardzo się uparliście gnębić tego Damiana  ?

Modelarstwo lotnicze ogólnie jest niezbyt bezpieczne,od wirujących śmigieł po nieumiejętność latania.

Nie rozumiem wzburzenia Kamil,przecież nie raz nas uświadamiałeś jak Twój model na krawędzi przelatuje ok 100 km/h metr ,ba pół metra od głowy pilota .To nie jest wg Ciebie ryzyko ? bo dla mnie lekkie igranie z losem..Ale wiem ,Ty to jesteś zawodnik i Tobie błędy się nie przytrafiają..Po tym co napisałeś to przychodzi mi na myśl tylko -konfident ;) ...Nie bronię Damiana ale nie takie widziałem sytuacje na lotniskach ,piknikach ,czasem włos się jeżył, ale nikt na nikogo nie miał zamiaru donosić..

 

Wracając do tematu,uważam iż moderatora/ów powinno wybierać się na określony czas np.pół roku i po tym czasie robić krótką ankietę -zostaje lub nie .Każdy mógłby zagłosować widząc zainteresowanie funkcją,moderowanie danego kandydata.

 

Od razu informuję że mój głos na Kamila to NIE ;)  i nie dlatego że mam coś do gościa.Nie znam go osobiście,szanuję go ogólnie, ale wyobrażenie na podstawie bycia na forum zupełnie nie przekonuje mnie aby mógł on być dobrym ,bezstronnym,niekonfliktowym,pomocnym i szanowanym modem :) .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uwarzasz, ale to jest temat o moderatorach i to jest OT.

 

 

Jak i to

Słuchajcie potrzebuję porady, jechałem sobie dzisiaj jak zawsze a tu zaczęło mi coś pikać. Okazało się, że to przełączył się gaz na benzynę. dziwne, bo powinienem przejechać z 80km. Nie wiecie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu moderatorów to miałem okazję dać do złożenia swój nowiutki model Sky EC 1,7V moderatorowi, który twierdził, że zna sie na tym. Kilka zdjęć jak złożył powinny być jeszcze na forum. DRAMAT, tak zlożył że model sprzedałem za symboliczną cenę aby na niego nie patrzeć. Wtedy jeszcze myślałem, że moderator to ktoś kto wie o czym pisze i choć trochę jest modelarzem a nie prezentuje poziom osoby, która dopiero co zapisała się na modelarnię nie mając wcześniej w ręce żadnego narzędzia. Dlatego jestem za tym aby moderatorzy poszczególnych działów znali się trochę na tym co moderują aby nie dopuścić do pisania totalnych głupot bo jest szansa, że ktoś przeczyta jakąś poradę i bedzie zdziwiony, że coś nie wyszło lub np. w dziale rakiet zakończy się to tragedią.

 

Osoby, które w sposób jawny poprzez swoje wypowiedzi lub filmy naruszają prawo lub zasady bezpieczeńśtwa lub też obrażają innych nie powinny być moderatorami. Moderator powinien wzbudzać zaufanie popzrez swoje wypowiedzi i działania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.