Skocz do zawartości

Moderatorzy


Wojtass_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem tylko w jaki sposób ja rozwiązałbym sprawę, bo podejrzewam, że chodzi o temat o oszustwach. Nie wiedziałem, że nazywanie rzeczy po imieniu może wywołać aż takie zamieszanie. Każdy normalny by tak zrobił.

 

Sprawę można porównać do sytuacji z Korwinem-Mikke i Bonim. Boni zamiast uskarżać się w mediach, że po ciosie od Mikkego piekł go policzek, powinien mu oddać i przemilczeć wszystko, tym bardziej, że cała akcja odbyła się bez obecności kamer. A tak wyszedł na przedszkolaka, który pobiegł poskarżyć się mamie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyt zera nie mieć hejtera :D
Żadnej swojej decyzji nie żałuję, podejmowałem je zgodnie z regulaminem. Spędziłem kilkaset godzin moderując to forum, pomagając Wam..
Jeśli ktoś uważa, że może zrobić to lepiej, śmiało, miejsca "za stołkiem" są wolne :)
Wesołych Świąt i żeby Mikołaj luzu przyniósł trochę  :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak widać po Powitalni nic się nie zmieniło i modowie nie garną się do roboty. Tomasz mnie dzielnie zastąpił i się stara, ale coś czuję, że w takim układzie też wkrótce będzie miał dosyć ;)

Tomasz z taką werwą przyznaje "modelarza", że nie daje innym się wykazać :D Zresztą, jak sam wiesz, w okresie świąt czas biegnie inaczej i są inne obowiązki. Niektórzy mogą więcej posiedzieć przy kompie, inni wręcz od niego odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Tomku tylko Ci sie wydaje. Przy awatarze w tamtym poście jestes tez jako moderator ;) Jakbym był pierwiosnkiem modelarskim, wszedłbym na forum i zobaczył post od który napisał Moderator Forum to bym przyjął go za pewnik. Na szczęście juz nie jestem...

Teraz jestem juz szczypiorkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty pisane wstecz będą z obecnym przyznanym po czasie statusem. Wyluzuj trochę .. Twoje i reszty uznawanej przez Was "elity" zdanie na temat moderatorów jest powszechnie znane i dla Waszego świętego spokoju uznawane .. Czasem warto odpuścić i nie psuć kolejnego bardzo wartościowego tematu a ten bez wątpienia jest, ale niestety bedzie ich coraz mniej ..

 

Moderatorzy są takimi samymi uzytkownikami forum i maja prawo głosu w fachowym temacie, nawet jak nie do końca maja racje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.