Skocz do zawartości

PZL ŁOŚ 2015


Rekomendowane odpowiedzi

na próbę wrzuciłem jakiś akumulator LiPol do koszyka w HK i możliwe tylko dwie opcje wysyłki do Polski za 33$ lub 40$... także cena kosmiczna ja za samą przesyłkę...

to dlatego, że w USA LiPole są traktowane jako przesyłka niebezpieczna, i muszą być specjalnie zapakowane, zabezpieczone itd, a cena przesyłki idzie w górę.

Ale, HK otwarło niedawno magazyn europejski (w Holandii), raz że przesyłka znacznie tańsza w ogóle, a dwa że nie cackają się spacjalnie z bateriami (bo amerykańskie przepisy się nie aplikują). Na stronie HK można wybrać z którego magazynu się zamawia.

 

Np. kupiłem ostatnio radio i zamiast 30 dolców za przsyłkę z USA zapłaciłem 9 euro bodajże. Inna sprawa że nawet płacąc 30 dolarów za przesyłkę miałbym to i tak taniej niż takie samo radio w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bardzo dziękuje za podpowiedzi 

w czwartek odebrałem owiewki,

i teraz zastanawia mnie jak dopasować gondole do profilu skrzydła 

znajomy doradził aby wyciąć szablon żebra i naciąć plastiki po szablonie drutem oporowym 

i teraz pytanie czy jest jakiś łatwiejszy sposób na idealne spasowanie czy zostaje tylko metoda odręczna?

 

Łosiu na bogato :)

post-6790-0-90863000-1430777556_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór z papieru przenieś na gondole tak z 3-4m niżej niż powinno, wytniesz, jeśli pasuje to przenosisz na gondole na właściwy wymiar, jeśli nie to poprawiasz i znowu wycinasz  i do oporu aż wyjdzi idealnie.

Po za tym możesz zrobić fazkę ze szpachli, która przykryje 1 milimetr szczeliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tam Panowie Wasze modele? Może ktoś już prawie na ukończeniu ma swojego Łosia?

 

U mnie bardzo powoli idzie niestety... mam już zamontowane serwa od lotek i klap oraz oklejone balsą obie końcówki skrzydła. Zdjęcia wrzucę jak będę miał coś więcej do pokazania :)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga zakładowa w mieleckiej Strefie Ekonomicznej, obok duże trawiaste błonia, tylko raczej nie do lądowania niczym, co ma podwozie.... Chyba wybrali się w złą godzinę, bo normalnie to tam generalnie bezruch jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.